Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi van köztünk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van köztünk?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe eléggé belezúgtam. Tavaly jött az iskolánkba és és eleinte még ő is azokat a jeleket adta, hogy tetszem neki. Sokszor néztük egymást, de nem mertünk beszélni egymással. Aztán volt egy fél éves szünet.(ezt úgy értsétek, hogy nem néztük egymást). Aztán mintha év vége felé felkeltettük volna egymás iránti értékelődésünket. Megint nézegettük egymást, viccelődtünk, sokat beszélgettünk, és néha mintha meg akarta volna fogni a kezem. Pl.a lányokkal hűlyűltünk, hogy feloldjuk a telefontját annak a fiúnak. De nem tudtuk (mivel a telefon képernyője össze van törve és ezért össze vissza ugrált a feloldó minta) és pont én próbáltam akkor amikor odajött (én még mindig fogtam a telefonját) megfogta a kezem a végigvezette a képernyőn és azt mondta így kell csinálni. A másik pedig ez a sztori: Az iskolától nem messze van egy játszótér ahova az osztály -egy része- össze szokott gyűlni. A legjobb barátnőm figyelmes lett arra, hogy nézi a fenekem. Ettől eléggé zavarba jöttem és inkább próbáltam minél többet ülni.:D Nem tudom ezeket mire vélni. Valami tanács?

15/L 16/F



2017. aug. 1. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:
amit közétek tesznek, ha egy szerelmes párt közétek tesznek akkor gyakorlatilag szerelem van köztetek.
2017. aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!