Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet köztünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet köztünk valami? Többi lent

Figyelt kérdés
Na tehát 13 éves vagyok ő is osztálytársam és a lány barátom már tudja hogy mit érzek iránta kb 2-3 hete és azóta a viszonyunk ugyan olyan jó de csak baráti! Én náluk voltam tegnap illetve tegnap előtt és az a fura hogy játszik egy kicsit velem 😔mert amikor náluk voltam tegnap előtt (csütörtökön) ott volt a barárnője is és mondta hogy olyan cukik vagyunk eggyütt mert egymás mellet feküdtünk meg minden a barátnője mondta hogy smároljuk meg is történt meg minden és utána a fenekére tettem a kezem és engedte meg ölelt meg minden és aztán a barátnője mondta neki hogy mért nem járunk és aztán nagy vidáman elkezte a barátnőjét kérdezgetni hogy járjak e vele és azt mondta hogy gondolkozik rajta másnap már semmi még a combjához sem nyúlhattam és aztán roszkedvem lett hát persze hogy észrevették és elmondtam hogy mi a bajom hogy az érzéseimmel nem kéne szórakozni és aztán mielőtt elmentem volna tőlük kb 15 percig öleltük egymást és már hoppá megint úgy éreztem hogy szeret ma (pénteken) elmondta hogy csak barátilag szeret azt kell tudni rólunk hogy én nem vagyok túl vékony és olyan 161-162 most nyúlok meg elkezdtem fogyni most ebbe így nem is mennék bele és ő pedig olyan 167 és csinos és kérlek segítsetek és ne az offolásokal hogy pl ne járj osztálysz társal meg a bff zóna ezekkel kíméljetek köszi!!
2017. jún. 9. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia ez sajnos csak így mey a mi korunkban..😂 de amugy mond meg neki hogy dontson illetve ha nagyon szeretned vigyel neki csokikat hivd el setalgagni kettesben de ott ne terj egybol a temara..

12/L

2017. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! A helyesirasod alapjan (ugyan tul sok mondatvegi irasjelet nem hasznalsz de legalabb helyesen irod a szavakat) eleg ertelmes gyerek lehetsz. Az a baj, hogy a Veled egykoru lanyok meg nem fognak tudni Teged ertekelni, epp azert, amit leirtal.

Azonban en azt tanacsolom Neked (en is voltam tinilany), hogy egy picit probald meg ignoralni az erzeseidet. Legyel Vele kedves de zavard ossze most azzal, amit O is csinal. Neha flortolj Vele a kovetkezo pillanatban meg legyel picit flegma. Hogy ezt megertsd most mondok egy peldat: ha pl valamelyik napon talalkoztok a suliban dicserd meg pl a hajat, hogy "deszep a hajad!"(barmit kivalaszthatsz ami epp aznap tetszik rajta) Aztan a nap tovabbi reszeben pedig egy picit keruld. Nem fogja erteni a helyzetet. Tovabba a jatekba csak akkor menj bele, ha TE KEZDEMENYEZED. A flortolesnek csak akkor engedj teret h Te kezded el. Pl kajaltok a menzan, ragaszkodj hozza, hogy uljon melled de beszelgess Vele full altalanos temakrol. Pl a kedvenc jatekotokrol es ne adj Neki tobb jelet csak ennyit, hogy "he, ma ulsz mellem kajakozben/oran/barhol?" Vagy" eljossz velem a bufebe?" Az ido alatt, amit egyutt toltotok pedig kezeld tenylegesen csak baratnak. Viszont az olyan dolgokat mellozd, hogy egy masik csajt dicsersz a kornyezeteben. A kulcs egy tinilanynal azon van, hogy megmozgasd a gondolatait. Ha igy fogsz Vele viselkedni egy ido utan biztos, hogy az lesz benne, hogy ezt O megis miert csinalhatja?!

A masik dolog, ami most lehet, hogy elegge szivtelenul fog hangzani, de sok tinilanynak dilemma a magassag. Ha ettol eltekintve helyesnek talal vagy a dumad megnyero lesz (igyekezz minek tobbszor megnevettetni) akkor lehet, hogy elmegy emellett. Van akit ez egyaltalan nem erdekel am :)

2017. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a tanácsokat,hátha lesz valami :)
2017. jún. 10. 10:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!