Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HiiamRasko kérdése:

Barátságból szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó lány barátom 2 éve kb. Az elején tényleg barátságnak indult szereztem neki barátot ő nekem barátnőt miegymás.Viszont egy ideje nem tudom eldönteni mi van köztünk. Egyszer próbáltunk róla beszélni hogy mi tök jó hogy barátok vagyunk stb stb stb. Én ezt egy teljes offnak vettem , de mégsem értem akkor miért viselkedik így velem ha táncolunk annak is örülök hogy gatya marad rajtam nagyon sokat alszik nálam stb. Mi van köztünk barátság vagy több? 20F

2017. jún. 16. 09:45
 1/4 anonim válasza:
Szerintem több lehet, mint barátság. De az lenne a legjobb ha ezt megbeszélnéd vele ;)
2017. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen de ugye azért elég nehéz kérdés is mert ha nem akkor nem valószínű hogy sokáig jóban lennénk
2017. jún. 16. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:
2017. jún. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as nagyon jó linket vágott ide. Világosan látszik belőle, mennyire különbözőképpen viszonyulunk ehhez a kérdéshez. Véleményem szerint azért van ez így, mert mindannyian másképp definiáljuk a barátság és a szerelem fogalmát, amíg nincs megfelelő viszonyítási alap. Nyilvánvaló, hogy amíg nincs az életünkben egy barát, aki a szó szoros értelmében a tűzbe megy értünk, addig barátnak nevezzük azt a személyt is, akivel csak jól el tudunk beszélgetni. Nyilvánvaló, hogy amíg nem volt az életünkben egy olyan szerelem, ami apokalipszis-szerűen tönkrezúzza az egész addigi életünket, addig szerelemnek hiszünk egy felejthető kis liaisont is.

Én mindenesetre a fenti linkből Csitáry-Hock Tamás véleményét osztom.

2017. jún. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!