Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor szerelmes vagyok? 15/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szerelmes vagyok? 15/F

Figyelt kérdés
Ha egy 2-3 napja nem láttam akkor nagyon elkezd hiányozni. Érzem ahogy megdobban a szívem, hogyha csak a fényképét meglátom, mindig arra várok, hogy vajon mikor találkozunk újra. De mindig keresek valami kifogást, hogy ne keljen vele messengeren beszélgetnem. Szerintettek?

2017. júl. 23. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
lehet csak fogyatékkel küszködő :/ tudok adni jó szakembert, engem is kezeltek de mint látod nem javultam, szóval ba*dmeg
2017. júl. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 I noor Y ***** válasza:
Ossze vagy zavarva
2017. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tényleg érzel valamit iránta. És ne keress kifogásokat, nyugodtan beszélj vele. Akkor jobban meglátod, hogy Te tényleg érzel-e valamit, vagy esetleg, hogy Ő is bír-e téged. Légy bátor ne félj! Én csak ezt tudom mondani. :)


13/L

2017. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű,hogy többet érzel iránta...nekem sajnos viszonzatlan szerelemben van részem...esetleg nem lehet,hogy azért keresel kifogásokat,mert úgy gondolod ő nem szerelmes beléd?


13/L

2017. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok, nem azért, de 13 évesen adtok tanácsot? Mit tudhattok még a szerelemről? Most komolyan ne vegyétek sértésnek meg ilyenek, de még egy 15 éves gyerek is inkább ragaszkodást érez mint igazi szerelmet. Neked meg válaszoló, az előbb leírtaktól eltekintve, lehet, de szerintem szimplán csak tetszik neked. Ui: egy 17 éves lány, aki nem tudhat sokkal többet mint ti.
2017. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
15 évesen vagy akár 13 évesen miért ne érezhetne valaki szerelmet? A szerelmet a hormonok biztosítják és aki elért már abba a korba amikor elkezdődött a menstruáció már vannak hormonjai és ezzel együtt szerelmi hormonjai. Akinek pedig 13 évesen már megkezdődött a menstruációja az már lehet szerelmes
2017. júl. 24. 20:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Várj. Össze kevered. Hülyén szólva azt a fajfenntartási ösztönnek hívják. Ha a hormonok túltengenek az már valóban előjön, de az nem szerelem csak vágy. Ismerkedés. A szerelemhez kicsit több kell, érettebb nézetek, de mint mondtam ki tudja? Neked is írtam, akár szerelmes is lehetsz. XD
2017. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!