Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Miért nincs senki már több mint 7 éve akibe szerelmes tudnék lenni, vagy nagyon nagyon tetszene? Lány vagyok. Valami baj van velem?

2017. júl. 1. 19:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Lemaradt h 16 vagyok
2017. júl. 1. 19:52
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Picit mesélhetnél az izlésedről,magadról stb

Ennyiből ne várd hogy kitaláljuk

Ha írsz megpróbálok segíteni :)

2017. júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
az egyik legjobb barátnőm is ilyen: nem volt még sohase szerelmes, nincs olyan fiú, akire azt mondaná "hú, de bejön", de őt ez nem bántja, elfogadta, pedig veled egyidős + szerintem neki/neked egy részből jobb is, sokkal több időt tudsz fordítani magadra, a tanulásra, mintha folyton egy fiú járna az eszedben; mert ha szerelmes vagy, akkor mindig Ő jár a fejedben :) persze jó, ha kapcsolatban vagy, meg szerethetitek egymást, de szerintem ebben a korban (úgy, hogy én mind a kettőt megtapasztaltam), a szingliség sokkal felüdítőbb.
2017. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Alacsony vagyok, szökésbarna, szeretek kosarazni, ropizni, zenélni. A magas fiúkat szoktam nézni, akiknek jó humoruk van. Szeretem, ha valaki sportol, esetleg zenél. Fontos, hogy udvarias legyen, és legyen magabiztos.

2017. júl. 1. 20:02
 5/10 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló, neked is nagyon köszönöm, de én szeretnék kapcsolatot,hogy valaki tényleg szeressen, nekem szükségem van a szeretetre. Szeretnék boldog lenni.
2017. júl. 1. 20:03
 6/10 mcrgt2 ***** válasza:
Szerintem nincs semmi gond veled csak lehet hogy nem erdekelt eddig
2017. júl. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
3as.:De érdekelt. Volt pasim nagyon régen, szóval azt nem is mondhatjuk olyan igazi kapcsolatnak, de jó volt érezni, hogy valakinek én vagyok a legfontosabb, de köszönöm a válaszod. :))
2017. júl. 1. 20:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Már több mint 7 éve? Te jó isten, 9 éves korodban kezdted? Egyáltalán nem törvényszerű, hogy 16 éves korban szerelmesnek kell lenni. Majd eljön, semmiről nem késtél le.
2017. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hidd el, nem vagy lekésve semmiről. Én 17 vagyok, mégse volt még rendes kapcsolatom, mert nem volt olyan lány. Néha, ahogy gondolom te is,én is érzem hogy jó lenne szeretni valakit, de hidd el, ha megtalálod a hozzád illőt, tudni fogod. És ezek alapján rendes lány vagy, nem úgy mint sok másik, szóval szerintem nincs miért aggódnod. :)
2017. júl. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szerelem az egyetlen nagy vágyad? Vagy valami mást is el akarsz érni az életben?
2017. júl. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!