Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok 3 srácba....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dóra Bereczky kérdése:

Szerelmes vagyok 3 srácba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na szóval van az első srác akibe voltam szerelmes 3 hónapig aztán kiment a fejemből 2 hónapra és most hirtelen megint érzek iránta valamit.

Aztán jött a második srác akibe voltam szerelmes 1 hónapig aztán kiment a fejemből.Végül az utolsó srác belé is voltam egy hónapig szerelmes.És most mindegyik iránt érzek valamit...

De mostanábban folyton ez van,hogy mindig mást szeretek vagy egszerre több srácba vagyok szerelmes.

14/l

első srác 15 éves

második srác 15 éves lesz 1 hónap múlva

harmadik srác 14 éves

UI.:Bocsi a helyesírásért.

Értelmes válaszokat létszi



2017. júl. 1. 01:31
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*egyszerre
2017. júl. 1. 01:32
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Amikor beüt a serdülőkor.... a sok hormon teszi ezt.
2017. júl. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Hogy varsz ertelmes valaszokat egy ilyen kerdesre? Biztos nagy szerelem lehet, gratulálok mind a haromhoz...
2017. júl. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem szerelmes vagy hanem valóban a hormonok dolgoznak. Érezheti úgy az ember, hogy szerelmes, de attól még nem feltétlenül jelenti az, hogy valóban szerelemről van szó.
2017. júl. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat
2017. júl. 1. 02:35
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
ez még belefér ,és jut mindegyiknek lyuk
2017. júl. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Szeretni csak egyet lehet... ez nem szerelem..csak tetszenek neked.. (kamaszok ilyenek ha tombolnak a hormonok..)
2017. júl. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%

Tudom,mit érzel.Én kb 2 hetente cserélgetem a crushokat.Egyikbe sem vagyok igazán szerelmes,inkább csak testi vonzalmat érzek irántuk.Ez teljesen normális ilyen korban.Majd később helyre állnak a dolgok.És ahogy először sikerült őket 1 hónap után elfelejteni,úgy fogod másodszorra is.Ez ilyen ügy.Úgyhogy,szerintem ne is próbálkozz egyiknél sem,mert mégha sikerül is összejönnöd valamelyikkel,pár héttel később már dobni akarnád.

15/L

2017. júl. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7%
Gangbang?
2017. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Va#nába

Se#gbe

Szájba


Mindenkinek lesz helye benned.



De amíg nem tanultál meg helyesen írni



"Létszi"



Addig "LÉTSZI" inkább ne akarj "szerelmes" lenni. Úgy is mindenki ahogy olvasom majd "kimegy a fejedből"


OMG F#K



19/L

2017. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!