Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok 3 srácba....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dóra Bereczky kérdése:

Szerelmes vagyok 3 srácba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na szóval van az első srác akibe voltam szerelmes 3 hónapig aztán kiment a fejemből 2 hónapra és most hirtelen megint érzek iránta valamit.

Aztán jött a második srác akibe voltam szerelmes 1 hónapig aztán kiment a fejemből.Végül az utolsó srác belé is voltam egy hónapig szerelmes.És most mindegyik iránt érzek valamit...

De mostanábban folyton ez van,hogy mindig mást szeretek vagy egszerre több srácba vagyok szerelmes.

14/l

első srác 15 éves

második srác 15 éves lesz 1 hónap múlva

harmadik srác 14 éves

UI.:Bocsi a helyesírásért.

Értelmes válaszokat létszi



2017. júl. 1. 01:31
1 2
 11/17 StayAwake...Forever ***** válasza:
Csípem, hogy a sok kis töki nincs tisztában a szavakkal, a szerelem nem ilyen dolog töki, de hogyan is tudhatnád, hiszen csak egy felszínes gondolkodású töki vagy, sokat is beszéltem rólad, ennyit sem érdemelsz meg, bye, have a nice day dude.:)
2017. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Elnézést utolsó válaszoló

*légyszi

2017. júl. 1. 10:40
 13/17 StayAwake...Forever ***** válasza:
Nincs elnézve, menj kezdj valamit a gondolkodásoddal, utána várlak vissza szeretettel.
2017. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Gyerelejóisten. :D
2017. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Eggyik sem kell igazán.

Ha tudnád ,akkor éreznéd is.

Én például most b*sztam el a lehetőségemet,inkább eltaszítottam magamtól azt,aki miatt megérte volna minden,mert nem volt elég tököm elmondani,pedig lehet hogy vevő lett volna rá...

Tehát ha eljön az idő,tudni fogod,hogy kivel kell lenned.

Tehát

2017. júl. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok. b@aszki.. :D Nekem egybe is elég.. attol is szenvedek.. Ezt te hogy? :D
2017. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hagyd őket élni, ne kezdj ki velük, mert nem vagy beléjül szerelmes.

Én sose voltam ilyen, ami elég fura, mert nekem is naaagyon sok barátnőm van akiknek minden héten más tetszik.Én mindig kitartok egy embernél évekig :D Volt már 2 és fél éves "szerelem/tetszés" is, most van egy 6 hónapos :DD ragaszkódó, hűséges vagyok

2017. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!