Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit szerelmes vagy csak egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szerelmes vagy csak egy nagyon értékes barát?

Figyelt kérdés

Sziasztok,13/l vagyok. Már egy ideje tetszik nekem egy srác (14/f) és nem igazán tudom mit érez irántam. Egy ideig észre sem vettem de különböző véletlenek által egyre közelebb kerültem hozzá és jobban megismertem..sokszor mondott olyasmiket mint "Jó a pólód"

"Szép gyűrű" stb..mostanában chatelni is szoktunk,sokszor mondja hogy "szeretlek" , "imádlak" de úgy igazából nem tudom eldönteni hogy csak barátként-e...egyszer elvitt fagyizni,átölelt,megfogta a kezem és akkor mondta először nem chaten hogy szeret

Azóta ilyesmik nem nagyon történtek,csak sokszor mosolygunk egymásra,segít ha elakadok valahol és meghallgat,amikor köszönünk egymásnak akkor megöleljük egymást. Nincs barátnője és elvileg nem is akar és ez elbizonytalanít..

Volt már olyan hogy ültünk társaságban egymás mellett és a vállára hajtotta a fejét vagy fordítva :)



2017. júl. 1. 12:44
 1/6 A kérdező kommentje:

"Szerintetek szerelmes vagy csak egy nagyon értékes barát?"

Elnézést az elírásért,csak a teló javítgatja...

2017. júl. 1. 12:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, ezt mi sajna nem tudjuk 100%ra megmondani mert nem ismerjuk az illetot de ha mas lanyokkal nem viselkedik igy csak veled akkor bizti oda van erted. Neked tetszik a fiu am?
2017. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Teljesen belezúgtam..

Amúgy mással nem ilyen,más lányokkal csak kézfogás vagy pacsi,csak engem ölel meg pl..

Mások is szokták mondani hogy velem valahogy más de igazából nem tudom

2017. júl. 1. 13:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Tuti hogy bejössz neki!:) Figyelj szerintem ez épp elég, hogy tudd. Próbáld finoman erre terelni a témát amikor beszélgettek. Lehet, hogy csak bátortalan ahhoz, hogy bevallja neked az érzéseit. Hajrá!😊😉
2017. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:) kicsit félek felhozni de szoktam próbálkozni

Az a baj hogy alig tudunk kettesben lenni így főleg csak chaten tudok vele úgy beszélni hogy más nincs ott (bár néha előfordul 1-1 hosszabbtávú beszélgetés úgy hogy csak mi ketten vagyunk,de főleg rövidtávúak) és úgy gondolom hogy egy ilyen témát szemtől-szembe kettesben kell megbeszélni :)

De amúgy nagyon egy hullámhosszon vagyunk és majdnem mindig egyetértünk...szerelemről eddig nem nagyon beszélgettünk csak néhány szót de hamar lezártuk

2017. júl. 1. 14:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok,újra itt vagyok,és így utólag azt hiszem leírom mik lettek a fejlemények :) Valóban bejöttem neki,és a nagy versenyszezon után,amikor minden lenyugodott össze is jöttünk :) Minden nagyon jó volt,boldog 5 hónapot töltöttünk együtt,azonban ma 2 hete szakított velem,mert nem jöttek össze a programok amiket terveztünk....nagyon megváltozott és még mindig alig tudom elhinni hogy az a srác aki valaha mindig azt mondta hogy soha ne adjam fel,végülis az első könnyen megoldható akadálynál feladta..Még most is azon gondolkozom,hogy most ezt komolyan gondolta e. Persze azzal a lendülettel át is igazolt egy másik egyesületbe szóval valószínűleg sosem kapok válaszokat...hát igen,ez az élet rendje azt hiszem.. Most nagyon rossz mert még azt hiszem szeretem és azt sem tudom mit tegyek,hogy pont ezért engedjem e el,vagy ne hagyjam ennyiben és küzdjek. Bár hajlok affelé hogy hagyom,hadd járja az útját,aztán ha visza kell jönnie talán visszajön,bár nem tudom mit mondanék neki..csalódtam benne és nem tudok benne bízni többé. Röviden ez történt,ha valaki kíváncsi lenne rá :)
2017. dec. 23. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!