Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szólíthatnám meg a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólíthatnám meg a lányt?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, aki buszon mindig mellém ült, ha nem volt szabad hely. Folyton azon rágódtam, hogy hogyan kezdeményezhetnék vele beszélgetést, mígnem azt vettem észre, hogy mindjárt vége a tanévnek, de nem haladtam semmire vele... Még a nevemet sem tudja, így pedig fura lenne egy "amúgy xy vagyok", miközben már egy éve "ismerjük" egymást. Olyan lehetetlen helyzet ez...


(Nem vagyok szerelmes belé, barátja is van, csak ez volt a legjobb kategória a kérdésnek)



2017. jún. 8. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia
2017. jún. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem nem lenne fura ha azt mondanad: szia xy vagyok. Aztan megkerdezhetned hova jar suliba aztan menne tovabb a beszelgetes😉
2017. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csá. Jó a csöcsöd. Köll kóla?
2017. jún. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ugyanoda járunk xd
2017. jún. 9. 06:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg? legyél már tökös b@zmeg, vagy suliban menj oda hozzá és mond hogy nagyon szimpatikus és haza kisérheted-e vagy hivd el valahova fagyizni. Ha bejössz neki mind1 mit mondasz neki nem fog számítani. Ha meg nem akkor bármit mondhatsz neki úgyse megy el. Egyszer élsz és kur vasok lány van még :)
2017. jún. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem, egy szia is elég lenne. Esetleg megdícsérhetnéd valamijét pl: a haját, a ruháját.

És már megy is a beszélgetés

2017. jún. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

"és kur vasok lány van még"


Ez most honnét is jött neked?! o.O

Joint-ból?

2017. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!