Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az utcán látok egy helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az utcán látok egy helyes lányt hogyan szólíthatnám le? Van erre valami spéci duma? értelmes válaszokat kérek

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
hát az érdekes lenne hogy odamész egy tök idegen csajhoz hogy szia tökre tetszel :D szerintem erre spéci dumát még nem fejlesztett ki a férfi nem de esetleg megkérheted h segitsen már mit tom én miben légy kreativ :D és igy hátha szoba elegyedtek
2010. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dollymelyo ***** válasza:

én max kiröhögnélek a hugo vizilovas szövegeddel szövegeddel :D(:


amugy egy vicces duma szerintem mindenkinek bejön... de vlmi izléses:D

2010. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dollymelyo ***** válasza:
16L
2010. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szia cica van gazdád?
2010. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
normális válaszokat akarok !!!
2010. aug. 28. 20:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Én azt díjaznám leginkább ha nem össze-vissza kezdene el beszélni az illető, hanem konkrétan rákérdezne h nincs-e kedvem megismerni. persze nem bunkón.

17/L

2010. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem mindig sikerül. Először is köszönsz a napszaknak megfelelően...
2010. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) ilyeneket akartam
2010. aug. 29. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!