Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy jobban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy jobban vonzódom a mesefigurákhoz mint az emberekhez?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Most vagyok abban a korbam hogy az ellenkezõ nem nagymértékben beletartozik az érdeklôdési körömbe, de nem tudom mit tegyek.


Az iskolai munkafüzet tele van minden féle rajzzal és gyakran gondolkodom egy-egy fiúra (2 dimenziós razfilm figura) pillantva hogy egész helyes.

Nagy vonzalommal bámulok képeket anime karakterekrõl, razfilm figurákról, pálcika emberekrõl.


Azomban a hús vér emberek nem igazán keltik fel az érdeklôdésemet.


Mit tegyek ez esetben.

Jó lenne ettõl a tulajdonságtól megszabadulni mert hogyan találhatnék magamnak barátot a közeljövõben?


Segítségre van szükségem


14/L



2017. máj. 10. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Még tizennégy éves vagy. Lehet, hogy ideálokban gondolkodni hús-vér fiúk helyett sokkal könnyebb neked, talán, mert gátlásaid vannak vagy mert nem értél még meg a testi kapcsolatra (ami egy tizennégy éves lánynál nagyon-nagyon normális). Én a helyedben nem aggódnék, de ha ez téged zavar, bármikor elmehetsz megbeszélni egy szakemberrel. A szüleidnek nem muszáj tudnia róla.
2017. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem feltétlenül probléma ebben a korban, hisz még nagyon fiatal vagy. Ilyenkor a legtöbb gyerek hasonlóan érez, mint te. Majd kinövöd! Ha majd 18-19 évesen is hasonló helyzetben leszel, akkor gondolkodj el komolyabban a dolgon, de addig élvezd a gyermekkort. :)
2017. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 16 éves vagyok és nálam is ez a helyzet kedves kérdező. Egyébként teljesen normális ez, ebben a korban :D

16/L

2017. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!