Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ennyire szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szerelmes egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel régebben beszéltünk egy-két mondatot, mostanában azonban semmi(nem mutatta jelét, hogy érdekelném s ez lassan három éve történt). Egy iskolába járunk, minden nap látom és ez eléggé rossz érzés, hogy még mindig odavagyok érte. Azóta breszélgettem és próbálkoztam más lányoknál, de közben csak Rá tudtam gondolni. Mitől lehet ez és mit tegyek?

2017. ápr. 29. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért van mert szerelmes vagy belé és hogyha tényleg akarsz tőle valamit akkor irkálj neki és előbb- utóbb ő is fogja ezt viszonozni
2017. ápr. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne irkalj neki. Egy lánynak az jön be ha nem vagy gyáva, oda mersz menni hozzá suliban és beszéltek.
2017. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves kérdező, lány szemmel azt javaslom, hogy NE írj neki. Nekem egyáltalán nem jön be az olyan srác, aki írásban próbál megismerni, közeledni felém, stb.

Ebbe semmi vonzó nincs. Nem tud kialakulni semmi vonzalom betűk és smiley-fejek láttán.

Viszont a hangod, a szemed, az illatod,a mosolyod, bármi legyen is, sokkal nagyobb hatást tudsz velük kelteni.

Menj oda hozzá, és kezdeményezz beszélgetést. ( Itt nem arra gondolok, hogy megkérdezed, hogy épp milyen órája lesz... hagyd a sablonszövegeket is.) Pl. dicsérd meg a kinézetét, mosolyogj rá kedvesen, de semmi esetre se nyomulj.

Óvatosan közeledj felé, és ha úgy látod, hogy van esély, hívd el valahová. :) Sok sikert!

2017. máj. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!