Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem vagyok szerelmes a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelmes a barátomba de tudom hogy ő meg nagyon szeret. Hogy lehet szakítani ilyen helyzetben úgy hogy ne bántsam meg annyira?

Figyelt kérdés
3 hete vagyunk együtt, és az elején azt hittem szerelmes vagyok de csak fellángolás volt. Ő meg totál odavan értem. Már mikor azt írja hogy szeret sem tudok mit visszaírni mert nem akarok hazudni. Nem vagyok belé szerelmes, és egyre kevésbé van kedvem mindig vele lenni.. mit tudok tenni egy ilyen helyzetben? Mert sztem azt hiszi én is szeretem. Meg igazából elég sok a dolgom és nem is akarok barátot.
2015. szept. 10. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb mondd el neki, amit ide írtál.
2015. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tiltsd le akkor és meg van oldva.
2015. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tudod szepen talalni neki...onnantol h igy atverted semmi jora ne szamits
2015. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem àtvertem de eddig azt éreztem szeretem...viszont egyre inkább elmúlik ez
2015. szept. 10. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Mutasd be neki a baratnodet hatha atveszi.
2015. szept. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!