Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátzóna? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátzóna? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
Ha a lány,aki tetszik elmondja, hogy neki mikor van meg vagy épp mikor kell orvoshoz mennie, akkor teljes mértékben barátként tekint rám ?(tudja, hogy tetszik nekem)
2017. ápr. 20. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszintén? Én ilyet egy fiú baráttal (hacsak nem nagyon-nagyon közeli és régi barát) nem osztanék meg.
2017. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En eloszor azzal a fiuval osztottam meg aki tetszik tehat sztem nem feltetlenul az
2017. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van néhány srác barátom, de ezt nem osztom meg velük, még a barátomnak se mondogatom nagyon, mert ott a kapcsolatunk nem tart
2017. ápr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Ezt nehéz megmondani, de bizonyos szempontból jó, ha meg osztja veled az ilyeneket, mert az azt jelentbeti meg bízik benned.Még a betegség elmegy, hogy megosztja veled, de hogy azt is elmondja megvan e neki az számomra kicsit durva.A legjobb lenne rá kérdezned valahogy, már amennyiben nem félsz.
2017. ápr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én akkor mondtam el ezt a legjobb barátomnak (aki fiú), amikor olyan szinten begörcsöltem, hogy menni nem birtam. Es persze megkérdezte, hogy miért fáj ennyire a hasam, en meg elmondtam.

Ha többször mondja akkot szerintem fontos vagy neki. De ha téged ez zavar, akkor kérdezz rá hogy miért mondja el neked az ilyen dolgokat. Lehet hogy zavarba hozod de ha tudni szeretnéd hogy miért akkor meg kell tenni bizonyos dolgokat.

2017. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!