Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez most mi? (Kérdés túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? (Kérdés túl rövid, a magyarázat hosszú. )

Figyelt kérdés
Van egy legjobb fiúbarátom, akivel szinte mindent megosztok. Rengeteget szoktunk beszélgetni, sok közös programunk van, szinte egész nap együtt vagyunk a suliban. Nyáron történtek köztünk furcsa dolgok. Elhatároztuk, hogy mindketten közelebről megismerjük egymást.De én egy hét után meghátráltam, és mondtam neki, hogy maradjunk inkább csak barátok. Különösebben nem tetszik külsőre, de viszont észrevettem, hogy vonzódom hozzá. Mostanában egyre többször játszok el a gondolattal, hogy milyen lenne ha pl. megcsókolna és hasonlók...
2016. nov. 1. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor mondd meg neki hogy csak megrenultel es azert hagytad abba.

Mondd neg neki hogy folytatni szeretned a baratsag extrakkalt. Ennyi

2016. nov. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ketri ***** válasza:

Tehát igazából a külső az ami megrendített? Ha helyesebb lenne akkor lehet már együtt lennétek? Ha játszol a gondolattal akkor foglalkozatat téged még mindig. 1 hét nem elég ahoz hogy közelebbről megismerd a személyiségét amibe aztán totál bele bukj. Később megismered közelebbről a személyiségét lehet vele együtt elfogadod a külsejét, vagy már annyira megszeretes hogy a külseje nem is fog érdekelni.

Ha valakinek szép a belső személyisége, akkor nekem a külső énje is tetszik.:)

Nem mindenkinél van így. Lehet neked hiába fog tetszeni a belső személyisége, ha külső nem. De ezt egy módon derítheted ki.:)

2016. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor most mi tévő legyek?
2016. nov. 1. 10:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne folytasd.
2016. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A barátságról nem szeretnék lemondani, túlságosan fontos számomra.
2016. nov. 1. 10:46
 6/6 anonim válasza:
Ne hagyjatok abba.Lassitsatok kicsit es akkor minden jo lesz :)
2016. nov. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!