Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez több, mint barátság? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez több, mint barátság? Vagy csak én látok bele többet? (Hosszú magyarázat)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, fél évvel idősebb nálam. Ismerjük egymást már jó ideje..de tavaly többet elkezdtünk beszélgetni. Egy este pont úgy jött ki a dolog,hogy egy társaságban voltunk. Flörtölgettünk,hülyülgettünk egymással. Ez az estét követő egy hónapban szinte minden nap beszéltünk,a legtöbbet telefonon (viber) órákat.. Egyszer sétáltunk is ketten este,zenét hallgattunk,dumáltunk. De semmi csók nem volt itt sem. Aztán volt egy rendezvény,ahol szintén egy helyen voltunk és ott kb le sem sz*rt engem..ezután egy hónapog talán 1-2-3 értelmes mondatot beszéltünk,de már nem volt a mindennapjaimban..bele is törődtem akkor,hogy ennek is lőttek.:( Aztán a napokban tök váratlanul,de egyszercsak felhívott..akkor is ès azóta is úgy beszélünk,mintha ez az egy hónap,amíg nem beszéltünk és a megbántás meg sem történt volna. Van,hogy egy nap 3-4 órát is áttelefonálunk este,délután. Azt mondta velem azért szereti ezt mert akár a semmiről is jól eldumálunk ..hmmm ezt én is így érzem. Csak azért vagyok bizonytalan,mert ő szokott nekem lányokról beszélni..van,hogy én mondom mit írjon a csajnak..illetve ő is szokott piszkàlni engem a régi "szerelmeimmel".. Igazából tényleg mindent tud rólam,én is róla.. Tökéletes lenne épp ezért vele minden. Tudja jól szerintem ,hogy nem csak egy haver Nekem..és néha úgy érzem én sem neki. De mègis..ott vannak azok a más lányok,akiket felhoz..rossz ez. Nem tudom mit gondoljak. Vajon mit érezhet ő ..mi lesz ebből..

2016. jan. 15. 01:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
53%
Szerintem a fiunak csak egyszeruen baratkent tekint rad. Es amikor nincs mass jovagy teis.. ez ilyen ne haragudj enis ilyen vagyok. Ha nincs lo jo a szamaris..
2016. jan. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ennyit beszélek egy "csak baráttal"? Van,h a haverjai helyett is velem dumál xd
2016. jan. 15. 06:57
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Őszintén szólva, ez elég kétes. Nem tudom.

Rengeteg szabadidőd lehet, ha csak úgy 3-4 órát ráérsz telefonálgatni. Ez már inkább időpocsékolás.

2016. jan. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Erdekelne a valaszod válasza:
Az legyen az ő dolga, hogy naponta mennyi szabad ideje van telefonálgatni szerintem... Egyébként sok az ilyen ember, múltkor egy lány rám írt a szomszéd városból, és hát pár napig naponta minimum 200 üzit küldtünk egymásnak, ha nem többet (messengeren, és voltak benne flörtölésre utaló dolgok is). Minden reggel azzal kezdtük, hogy írunk egymásnak. Ma már pedig egy baszott szót sem osztunk meg egymással, ez olyan "pár napig elleszek veled, aztán leszarlak dolog".
2016. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Utolsónak üzenem, hogy ez nem olyan "pár napig elleszek veled, aztán leszarlak dolog". ez annál több. Én el tudom képzelni, hogy akár hosszú évekig is ilyen jó baráti kapcsolatban legyetek, amikor valamelyikőtöknek "bejön" egy-egy kapcsolat, akkor lazábban, és olyan 25-28 éves kor körül ha újból összemelegedtek, akkor még egy nagyon jó házasság is lehet belőle, ha ilyen jól el tudtok beszélgetni, mert ez ritkaság. Ezt értékelni kellene, de nem kell rögtön társkapcsolatra gondolni, lehet, úgy nem vonzod annyira - de sok olyan jó házasság is van, ahol a legjobb barátok a férj, feleség. Ez is ilyen lesz majd, de ha most elkezdenétek párkapcsolatot csinálni belőle, akkor - ha kifullad a párkapcsolat -, akkor mindennek vége lesz. Akkor legyen ebből párkapcsolat, amikor már egy-két igazi szerelmen is túl lesztek, és egy jó barátságon alapuló tartós házasság lehet belőle.
2016. jan. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
92%
Szerintem beszelnek kene vele errol. Volt egy fiu, akivel en is naponta 3-4 orat beszeltem es sokszor kert velemenyt tolem, hogy mit irjon ennek, meg annak a lanynak. Ezutan kb egy honap mulva bevallotta jogy szerelmes belem :) ezutan osszekoztunk. Szerintem dumalkatok errol is
2016. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen..van,h én mondom mit írjon a lányoknak.. és ilyenkor furán érzem magam azért.. De nem tudom. Örülnék,ha ez megmaradna. Továbbra is maradok ilyen vele,cuki vagyok stb.. Aztán lesz az,aminek lennie kell.:) igazából szerintem érzi azért,hogy nagyon fontos Nekem.. De ajjj. Jól csinálom így? Hogy akár a lányoknál is segédkezem?:/
2016. jan. 16. 23:57
 8/11 anonim válasza:
100%
Szerintem legyel onmagad, es ne jatsz szerepet. Majd kialakul valami :)
2016. jan. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy néha csak azért hozza fel az aktuális lányokat, mert kíváncsi a reakciódra, lehet így akar féltékennyé tenni. lehet, hogy fél kimondani az érzéseit, sok fiú alkalmazza ezt a módszrt arra, hogy rájöjjön, a kiszemelt csajnak bejön-e. de lehet persze a másik eset, hogy tényleg komolyan kérdezget a csajokról. de akár az is lehet, hogy bejössz neki, csak ő ilyen. volt olyan ismerősöm.

amúgy meg a virtuális beszélgetés teljesen más, mint élőben. ha nem látod a személyt, akivel beszélsz, szinte akármit elmondasz, és így kötődni fogtok egymáshoz, mert mind a ketten tudjátok a másik titkát.

2016. jan. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#7: Nem, nem csinálod jól. Többet akarsz tőle, akkor miért asszisztálsz neki a más lányokkal való kapcsolataihoz?

Nem is tudom felfogni azt, hogy mekkora balfsznak kell lenni valakinek ahhoz, hogy rendszeresen egy másik lánytól kérjen csajozási tanácsokat....

2016. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!