Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez több, mint barátság? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez több, mint barátság? Vagy csak én látok bele többet? (Hosszú magyarázat)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, fél évvel idősebb nálam. Ismerjük egymást már jó ideje..de tavaly többet elkezdtünk beszélgetni. Egy este pont úgy jött ki a dolog,hogy egy társaságban voltunk. Flörtölgettünk,hülyülgettünk egymással. Ez az estét követő egy hónapban szinte minden nap beszéltünk,a legtöbbet telefonon (viber) órákat.. Egyszer sétáltunk is ketten este,zenét hallgattunk,dumáltunk. De semmi csók nem volt itt sem. Aztán volt egy rendezvény,ahol szintén egy helyen voltunk és ott kb le sem sz*rt engem..ezután egy hónapog talán 1-2-3 értelmes mondatot beszéltünk,de már nem volt a mindennapjaimban..bele is törődtem akkor,hogy ennek is lőttek.:( Aztán a napokban tök váratlanul,de egyszercsak felhívott..akkor is ès azóta is úgy beszélünk,mintha ez az egy hónap,amíg nem beszéltünk és a megbántás meg sem történt volna. Van,hogy egy nap 3-4 órát is áttelefonálunk este,délután. Azt mondta velem azért szereti ezt mert akár a semmiről is jól eldumálunk ..hmmm ezt én is így érzem. Csak azért vagyok bizonytalan,mert ő szokott nekem lányokról beszélni..van,hogy én mondom mit írjon a csajnak..illetve ő is szokott piszkàlni engem a régi "szerelmeimmel".. Igazából tényleg mindent tud rólam,én is róla.. Tökéletes lenne épp ezért vele minden. Tudja jól szerintem ,hogy nem csak egy haver Nekem..és néha úgy érzem én sem neki. De mègis..ott vannak azok a más lányok,akiket felhoz..rossz ez. Nem tudom mit gondoljak. Vajon mit érezhet ő ..mi lesz ebből..

2016. jan. 15. 01:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül? :)
2018. dec. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!