Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes levél?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes levél?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok a fiú osztálytársamba. Én adtam neki jeleket ugye szerintem már leesett neki hogy bejön nekem:D Hozzátéve viszonozta a jeleket:) De amugy nagyon rendes velem szval nem köcsögösködik;)

De viszont azért nem merem odaadni neki a levelet mert sejtem hogy egy másik lány tetszik neki.:((De elvileg "csak" barátok hát ja..) És ha meg csak félre értettem a jeleket akkor vége a barátságunknak és az egész osztály rajtam fog röhögni.:(

És az is lehet hogy csak "kihasznál."

Szval a kérdés összefoglalva:Odaadjam neki a levelet vagy ne?


Lány



2017. ápr. 3. 22:27
 1/3 kribeg válasza:
Az nem jelenti a barátság végét, hogy, ha el mondod neki mit érzel. Szerintem nyugodtan oda adhatod a levelet. Az pedig hogy ki használ mindig benne van a pakliban. Sosem tudhatod. Ha pedig ez egy levél akkor pedig senki más nem tudná meg
2017. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
add oda, de az aláírásnál a másik csaj nevét írd oda. A reakciójából pedig kiderül, hogy kell-e neki a másik csaj.
2017. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem add oda! Ne félj, szerintem csak a te fejedben fordult meg,hogy kinevetnek. Gondolom nem óvodás a fiú,hogy megha nem is alakulna jol a dolog azt szétkürölné. Próbáld meg!
2017. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!