Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó lett ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó lett ez a szerelmes levél? (most írtam először) és nem gáz? 16L

Figyelt kérdés

Drága Csabi!


Nem is tudom, hogy kezdjem el amit érzek mert annyira bonyolult. Talán a legegyszerűbben úgy lehetne kifejezni, hogy elönt a boldogság ha csak egypillanatra is meglátlak.

Már 3éve figyellek téged. Mikor megismertelek akkor -az igazat megvallva- egynek hittelek a többi srác közül. Aztán napról napra, hétről hétre egyre többet tudtam meg rólad és elkezdtelek kedvelni. Miután már többet beszéltünk egyre jobban kedveltelek, már kezdtem azt hinni, hogy szerelmes vagyok, de rájöttem ez csak színtiszta rajongás irántad.

Később megtudtam, hogy barátnőd van -ez volt az a pont ahol végre lemondtam rólad(de azért hittem még a jövőben)-. És a sornak hála te szingli lettél -már bocs-.

Ígyhát elszeretném mondani, hogy rájöttem szerelmes vagyok,de nem tudom hogyan mondjam el neked. Azt viszont nem fogom elárulni, hogy ki vagyok.

Remélem egyszer rájössz ki vagyok és nemleges válasz esetén is legalább tudom a válaszod.


Üdvözöllek: a Te titkos hódolód



2017. febr. 8. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes lelevet írsz valld be neki hogy ki vagy. Ne neki kelljen találgatnia.
2017. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hat, ez olyan semmilyen. En ha ilyen levelet kapnek, lehet jol esne. De nem tudom kitol van, es nem erdekelne innentol kezdve az egesz leveles dolog.


Ez az egesz komolytalan, gyerekes. Ha valaki TENYLEG szerelmes belem, vagy "rajong" ertem, szeretne tolem valamit. Az batran oda johetne hozzam es beszelgethetnenk, utana mar ugy is alakulnanak magauktol a dolgok, VAGY akkor ott szenelyesen, amikor felvette velem az illeto a konaktot elmondhatna mit erez irantam. Nem bantanam meg a masikat, es ha nem tetszik az illeto vagy valami...akkor is finoman, ovatosan kezelnem a helyzetet. De sokkal jobb lenne az ilyet szemelyesen kozolni a masikkal. Nem pedig felesleges dramai koroket futni es ilyen "szerelmes" leveleket irni.


:)

2017. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz te is vagy 13 éves:D
2017. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat

Oké értem h akkor fedjem fel magam de azon kívül jó a levél?mármint értelmes meg ilyenek(fogalmazásból sose voltam vmi jó)

2017. febr. 9. 05:52
 5/10 anonim ***** válasza:
A "Nem tudom, hogy kezdjem el amit érzek..." mondat így elég fura, inkább "nem tudom, hogy mondhatnám el, amit érzek" vagy valami ilyesmi. Az a "már bocs" se túl jó, valahogy nem illik a szövegkörnyezetbe. Nagyon figyelj a helyesírásra, mert vannak benne hibák, tiszteld meg a fiút azzal, hogy kiírod, hogy "három éve", ÉS HASZNÁLJ VESSZŐKET! Már ezek is sokat dobnának rajta. Kicsit egyébként, - ahogy az egyik válaszoló írta is - olyan semmilyen az egész. Ettől függetlenül, ha én kapnék ilyet, igenis érdekelne ki írta. Úgyis jön a valentin nap, meg minden, ilyenkor szokás névtelen levelet írni. Hajrá, jó lesz ez!:)
2017. febr. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ostoba vagy! 3 éve elb...od a sajátodat, oké. De hogy őt minek zaklatod?!
2017. febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves Csabi!

Nem tudom, hogy mondhatnám el Neked, mit is érzek irántad, ezért inkább leírom.

Ha meglátlak, csak egy pillanatra is, egyszerűen elönt a boldogság. Már három éve felkeltetted a figyelmemet. Eleinte még csak egy fiú voltál a sok közül, de ahogy jobban megismertelek,megkedveltelek. Aztán sokat beszélgettünk és én elkezdtem irántad érezni valamit. Valamit, ami több volt baráti szeretetnél, de kevesebb volt szerelemnél. Azt hittem szerelmes vagyok beléd, de rájöttem, hogy ez csak rajongás volt irántad. Később megtudtam, hogy barátnőd van, ezért azt tartottam a leghelyesebbnek, ha lemondok rólad, viszont még reménykedtem, hátha úgy hozza a sors, hogy egyedül leszel. Ez be is következett és úgy gondolom, hogy itt az idő elmondanom, Beléd szerettem!


-Névtelen

2017. febr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló

Nagyon szépen köszönöm

2017. febr. 10. 20:14
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti

Miért is zaklatnám?????

2017. febr. 10. 20:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért mondjátok el neki hogy mit írjon? Sőt minek hallgatsz rájuk? Szerintem azt kellett volna neki odaadnod amit Te találtál ki, mégis az a személyes. Jo lehet adtak tanácsokat de érted. Kb majdnem más fogalmazta hogy meg
2017. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!