Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok szerintetek jó ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek jó ez a szerelmes levél? Kort is légyszi

Figyelt kérdés

Kedves Xy!

Nem is tudom, hogy kezdjem el, talán legegyszerűbben úgy lehetne kifejezni, hogy elönt a boldogság ha csak egy pillanatra is meglátlak. Bármelyik fiú egy ilyen szép lányt szeretne maga mellé. Tudom hogy volt köztünk vita ami részben az én hibámból volt de bízok benne hogy ettől függetlenül ez egy szép hosszú kapcsolat kezdete lehet! Úgy gondolom hogy a mi találkozásunk nem a véletlen műve, nekünk meg kellett ismernünk egymást mindenképpen. Szeretlek, mert téged csak szeretni lehet.


2016. nov. 15. 15:27
 1/10 anonim válasza:

Jaj istenem...Tudod hogy megbocsátottam minden kisebb-nagyobb balhé miatt.

És igen,lehet köztünk valami.

Tudom ki vagy.te rafinált :)

2016. nov. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Kiráz a hideg a fröcsögő nyáltól. Állj elé, ha mondani akarsz valamit. ui: "RÉSZBEN az én hibámból volt", ez kifejezetten tetszik, a nyáltenger közepén úszkál egy "azért még mindig azt gondolom, hogy te vagy a hülye" csónak. Ha ilyet kapnék, csak arra tudnák gondolni, hogy ez a fiú mennyire egysíkú, és engem is ilyen butának néz.
2016. nov. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jobb lenne szóban elmondani, mert, ha nem vagy szimpatikus a lánynak, akár megmutathatja ezt e levelet -ha olyan típus- másoknak is.

L/14

2016. nov. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A vége tényleg nyálas kicsit, de egyébként ügyes.

Persze minden lány tökösebbnek tartja az adott fiút, ha elé mer állni...

15/L :)

2016. nov. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Klisé halom.

Csak úgy csöpög a nyáltól, semmi eredeti sincs benne, semmi ötletesség. Egy ilyen levelet minden második ember meg tud írni. Persze ha a lány, az a tipikus undorítóan romantikus típus, akkor biztos örülne neki. De szerintem is jobb szemtől szembe megmondani.

2016. nov. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jezusom mondd meg neki szemelyesen.
2016. nov. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy jó asszony mindent megbocsájt...
2016. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

mond el neki személyesen. én is jobban örülök annak ha egy fiú elém áll és úgy mondja. a mai világban a lányok már nem papír formátumban szeretnének szerelmes levelet. és az sem a legjobb ha facen írod le neki mert az meg azt mutatja rólad egy lánynak h nem vagy elég bátor ahhoz h eléállj ezért nem is érdemled meg őt. nagyon szurkolok nektek :)

14L

2016. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én jobban örülnék, ha mondjuk egy fiú lenne olyan merész, és elmondaná az érzéseit nekem. :)

14/L

2016. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat
2016. nov. 23. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!