Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közelitsek felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelitsek felé?

Figyelt kérdés
Hogyan közelitsek egy srác felé,aki nagyon bejön nekem..Még nem ismerjük egymást,de érzem a kémiat,és megvagyok róla győzödve,hogy ő is :) Suli óta mennek a figyelgetések,odapillantások,mély szemezések..néha becsúszik egy mosoly is..de valahogy sehova se jutottunk.. Valamiért nem akar már kezdeményezni.. És mindjárt elballag.. Nagyon megszeretném ismerni..Félek ráirni vagy valami fb-on..Álitolag büszke,és magányos farkas tipus a csávó..Nem tudom.. Az elején annyira nézett,mindig,hogy le se vette rólam a szemét,zavarban volt..most meg azt vettem észre,hogy amióta én kicsit többet érzek már tetszésnél,és nem merek a szemébe nézni,ő is igy van..
2017. ápr. 1. 22:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Én 16-ot töltök júniusban..
2017. ápr. 1. 22:42
 2/3 anonim ***** válasza:
hat nalam is pont ugyanezvan egy sracnal.enis tanacstalan vagyok szoval erre enis kivancsi lennek
2017. ápr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor fogd magad és írj rá. Mit vesztesz vele ha már úgyis nemsokára elballag? Maximum ha nem lesz köztetek semmi, akkor is elballag. Jelöld be facebookon, írj rá. Vagy éppen az iskolában ha adódik rá alkalmad szólísd meg. Lehet éppen ha közelebbről megismered akkor azt mondod hogy jóég ettől féltél ennyire? Nem is olyan nagy dolog.
2017. ápr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!