Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közelítsek felé úgy,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek felé úgy, hogy ne legyek nyomulós, feltűnő és ne tűnjön furcsának a viselkedésem?

Figyelt kérdés

Már egy ideje tetszik egy osztálytársam. Már beszéltem vele, de nem sokat, tehát ha csak úgy odamennék a semmiből dumálni vele az elég fura lenne ahogy az is ha csak úgy ráírnák, mert ő sem es én sem vagyok az a típus aki mindig csak úgy ráír valakire.

Miről beszéljek vele, hogyan menjek oda hozzá, hogy az ne legyen túl feltűnő, nyomulós? Szép lassan, fokozatosan szeretném megszólítani majd beszélgetni vele.

Gondoltam hogy a szülinapján majd felköszöntöm, mondom neki hogy boldog szülinapot. Tavaly nem mondtam meg hétvége is volt. Azt hogy mondjam? Mármint mikor, hogyan?

Annyira szeretnék vele váltani pár szót de nem tudom mit és hogyan kezdjek neki és nagyon bénának érzem magam. Nem akarok nyomulós lenni, nem akarok neki hirtelen szerelmet vallani mert nagyon ciki lenne ha nemet mondana, de azért akarom hogy ha egy kicsit is, de észrevegye hogy ő számomra nem közömbös.


2016. okt. 20. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először szerintem a közelebbi barátaival kezdj el beszélgetnk ,majd vele. Én legalâbbis ezt tenném. Ahogy te ìrtad , fokozatosan szólítsd meg.

Szülinapján meg egyszerűen èn mondanám neki hogy boldog születèsnapot. :)

2016. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ráírnék*
2016. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!