Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közelítsek meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek meg egy ilyen fiút?

Figyelt kérdés

Kollegista vagyok, eléggé korlátozva van a szabadidőm, szóval még ha össze is szedném magam, akkor se találnék olyan időpontot, ami ideális lenne arra, hogy elhívjam valahová. Szünetekben sem tudom gyakran elcsípni olyan indokkal, hogy na, akkor most beszélgessünk vagy valami, mert többnyire mindig vele vannak a barátai, akik teljesen más körökben mozognak mint én.

Nem tartom magam annak a tipikus nagyon félénk lánynak, de ilyen téren teljesen tapasztalatlan vagyok, egyszerűen fogalmam sincs, hogyan közeledhetnék. Nem nyomulni akarok, hanem finoman, de azért egyértelműen jelezni valahogy, hogy érdeklődöm iránta. Ha egyedül vagyok akkor általában odajön hozzám és váltunk pár szót, ami azért mégiscsak több, mint a semmi. Mivel én most kezdtem a gimit és még erősen próbálom megszokni a környezetem, nem szeretnék azért folyton egyedül csövezni és várakozni, hogy észrevegyen. Annyira azért már ismerem, hogy tudjam: ő nem az a nagyon magabiztos, nagyon laza gyerek, szóval csak holmi kislányos, szempilla rebegtetős pillantások miatt nem fog következtetéseket levonni. :/

Egyszerűen már csak annak is örülnék, ha többször tudnánk beszélgetni, de a "kapcsolatunk" úgy néz ki, megrekedt ezen a - valljuk be - elég kezdetleges szinten.



2016. okt. 8. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj neki facebookon :)
2016. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a sziamizu híve, számomra az ilyesfajta beszélgetések rögtön az első válasz után megrekednek. Valami más, jobb indokot meg egyszerűen sehogy sem találok.:/
2016. okt. 8. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:
(Előző vagyok) Ismerős a helyzet :/ Én sem szeretem a sziamizut, barátom is anno úgy írt rám, hogy egy teljesen random témát feldobott és egyből a közepébe vágott. És azután mindig így írtunk egymásra. És lám, működött :D De azért be kell valljam, stresszes volt. Teljesen átérzem a helyzeted amúgy.
2016. okt. 9. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen sziamizu kell legyen. Kezdhetnéd úgy hogy szimpatikus számodra és szívesebben megismernéd jobban. Vagy valami ... legyél kreatív.
2016. okt. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!