Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közelítsek felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek felé?

Figyelt kérdés

Nyolcadikos lány vagyok, és teljes mértékben belehabarodtam egy hetedikesbe, aki egyébként egyidős velem, de ez lényegtelen. Pár hónapig egy szakkörre jártunk, akkor annyira nem vettem róla tudomást, csak tudtam, hogy jófej, vicces, és nagyon okos, érett. Ennek a szakkörnek vége lett sajnos. Nemrég majdnem egy teljes napot töltöttünk együtt egy sulis programon, voltunk itt-ott, és akkor kezdtem érezni, hogy bizony kezdek beleszeretni, de úgy igazán. Nem tudom ő hogy nyilvánul hozzám. Vannak pozitív dolgok: összenézések, vagy hogy mellém ült az étteremben, közelebb is húzódott néha-néha... Vagy pl mindenképp rám akarta erőszakolni az utolsó csokiját :D

Na de negatívumok is vannak. Főleg bennem. Nagyon nagyon bizalmatlan vagyok, aznap, mikor ezek történtek hiába próbált beszélgetést generálni, nem voltam rá túl nyitott. :/ mostmár biztosan máshogy csinálnám. Ma, iskolában pedig majdnem fellöktem szegényt, pedig éppen hozzá igyekeztem. Borzasztó kínos volt. És a fentebb említett pozitívumok ellenére nem hiszem, hogy felkeltettem az érdeklődését. Én gyakorlatilag minden szünetben sietek hogy lássam, ő meg ki sem mozdul a teremből. Mondjuk a nap végén össze is néztünk és nagyon "romantikus" volt :D De lehet félreértem... Bár ne érteném!

Na de száz szónak is egy a vége, szóval azt szeretném megérdeklődni tapasztalt egyedektől, hogy miképpen hívjam fel magamra a figyelmet, hogyan közelítsek felé? Nincs se facebookja, se instagramja, semmi, amin írhatnék neki, szóval így még nehezebb. :/

Előre is köszönöm!



2017. márc. 10. 15:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt pedig kifelejtettem, hogy már csak 3 hónapom van véghezvinni a "tervet"!!!
2017. márc. 10. 15:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Hívd el sütizni. Vagy csináljatok valami jó kis programot. Beszélges vele. Mond el neki hogy tetszik.
2017. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Háát nem tudom.. Valószínűleg furának nézne ha az eddigi zárkózottságom után eléállnék a teljes igazsággal :D de azért köszi! :)
2017. márc. 10. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:
egy hetedikes lányba vagy szerelmes?
2017. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem. Fiúba.
2017. márc. 10. 15:48
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor annyira nem is érdekes..
2017. márc. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!