Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejöhetek neki? (Tudoom uncsi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhetek neki? (Tudoom uncsi nyálas kérdés de én felteszem)

Figyelt kérdés

Van egy fiù az osztályomba aki tetszik

Néha látok esélyt arra hog y talán ez kölcsönös...

Mellettem lévő padba ül és sokszor látom hogy ide pillantgat

Szünetbe mindig leül a padomra és nevet azon hogy idegesìt engem avval hogy nem enged vissza

Elveszi a cuccaim sokszor és ha utana nyùlok mindig beszoritja a kezem/karom vagy megfog és nem tudok mozdulni

Mindig elvorosodik ha nevetek a beszolasain es olyan furan is szokott nézni

És ..bár ez fura :") de sokszor csak ha bejövök a terembe kimondja a nevem meg csak ùgy néha..

Viszont más baratnőmmel néha beszélget telefonon velem meg soha...azert jòo esne...

Talan bejöhetek neki?



2017. márc. 10. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Igazad van. Ez tényleg egy uncsi, nyálas kérdés. Nem kellett volna feltenned. De mivel feltetted csak annyit tudok erre mondani, hogy ezt itt senki sem tudhatja. Ha annyira szeretnél erre a kérdésre normális választ kapni, akkor neki tedd fel, és ne ide írd ki, mert már így is túl sok ilyen típusú kérdés van.
2017. márc. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom en ezeket

Igazad van

De miert ne

2017. márc. 10. 23:58
 3/3 anonim válasza:
44%

Elveszi a tolltartodat:Ddddddd az jo es az uzsonnas dobozodat is szokta bantani vagy azt logva hagyja?

A fogalmazasod alapjan nagyjabol vagytok abban a korban mikor a fiuknak mindenki tetszik es a felevelre is verik mivel epp felfedezik a testuket

Hagyjad szerintem

Komolytalan meg

2017. márc. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!