Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejöhetek neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejöhetek neki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác akivel nagyon jóba lettem és nagyon tetszik, azt érdemes róla tudni, hogy nagyon jól nevelt, udvarias és kedves mindenkivel és nehéz megkülönböztetnem, hogy akar e valamit vagy csak kedvességből ilyen velem. Nem igazán szokott lányokkal beszélgetni, csak 1-2 lány barátja van és velük is csak hülyül, poénkodik velem viszont tud egész komoly dolgokról is beszélgetni ha úgy van. Megtesz dolgokat a kedvemért, megjegyzi amit mesélek neki, mindig nevet a vicceimen még ha bénák is és mindig látom hogy néz ha éppen nem vele beszélgetek. Viszont sosem ír rám, nem hív el sehova, mondjuk nem egy bátor típus ezt tudom de annyira nem értem, hogy most akkor tetszhetek e neki vagy nem...

16/l

Előre is köszönöm a válaszokat! :D



2016. dec. 10. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki.
2016. dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem (:
2016. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezekből semmi nem derül ki, de te is írhatnál rá akár. Kereshetnéd a társaságát. Akár az elutasítástól is félhet (ugyebár nem ritka dolog ez manapság..)
2016. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!