Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem barátnőmet, de erős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem barátnőmet, de erős késztetést érzek aziránt, hogy lefeküdjek ismerősömmel. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Majdnem fél éve vagyok együtt bnőmmel, szeretjük egymást, imádom mindennél jobban, bár még nem feküdtünk le, petting volt, viszont van egy lány barátom akivel nagyon jóba vagyunk, és nagyon le akarok feküdni vele. Ez mitől lehet?:/ 16f

2017. márc. 5. 15:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Vigasztaljon a tudat, kérdező, hogy a csajok naponta esnek át ilyen krízisen. Megegyem azt a krémest, ami a kirakatból olyan csábítóan mosolyog rám, vagy a fogyókúra fontosabb? :-))
2017. márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!