Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem barátnőmet, de erős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem barátnőmet, de erős késztetést érzek aziránt, hogy lefeküdjek ismerősömmel. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Majdnem fél éve vagyok együtt bnőmmel, szeretjük egymást, imádom mindennél jobban, bár még nem feküdtünk le, petting volt, viszont van egy lány barátom akivel nagyon jóba vagyunk, és nagyon le akarok feküdni vele. Ez mitől lehet?:/ 16f

2017. márc. 5. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom a testébe szerttél bele.
2017. márc. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az ismerősömnek? Igen lehet :/ Ezzel lehet valamit tenni, hogy elfelejtsem?
2017. márc. 5. 15:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, ahogy szexelni kezdtek a barátnőddel, csak az ő testén fog járni az eszed :D
2017. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Remélem.. :/ És ha mégsem?:(
2017. márc. 5. 15:35
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Hidd el, elfog múlni. Csak fellángolás az ismerős :)
2017. márc. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem én, remélem is, de mi lesz ha nem?
2017. márc. 5. 15:46
 7/11 anonim ***** válasza:
3-as vagy lány, vagy nagyon tapasztalatlan kisfiú. Kérdező, amiről írsz, az a férfi örökös dilemmája. Mindig lesz olyan, akit szívesen megdugnál, sőt időnként olyan is, akiért a fél életedet odaadnád. Ilyen a férfi, evolúciós okokból így van bedrótozva. Az, hogy ezekből a vágyakból mit váltasz valóra, az megint más kérdés, de tudjál róla, hogy ilyen mindig lesz.
2017. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok és lány.

Persze, amit mondasz teljesen igaz, viszont két 16 éves szűzről beszélünk...ilyenkor (főleg két tapasztalatlan esetén) ahogy elindul a szex, egymás iránti kötődés megerősödik, és ez lesz az első számú dolog a napirenden :D (najó az utóbbi túlzás, de tényleg különösen fontossá válik).

2017. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak meg akarid dugni de ha van egy kis eszed és önuralmad nem teszed meg.

Ne legyél gerinctelen. Az igau hogy a pasik már csak ilyenek ,sokszor mennének a farkuk után és azzal szerintem nincs is gond ha késztetést érzel.

A baj akkor van ha ennek a késztetésnek engedsz és megcsalod a barátnődet.

2017. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, épp ezt nem akarom, sose csalnám meg, meg össze se jönnék a lánnyal mert barát meg minden, de akkor is
2017. márc. 5. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!