Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mitkéne tenni? Már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mitkéne tenni? Már nem tetszek Neki?

Figyelt kérdés
Az van, hogy egy fiú nagyon tetszik Nekem (Én lány vagyok). Kb.egy fél éve keltette fel különösebben az édeklődésem és rá egy hónapra kezdtünk beszélgetni heti rendszerességgel. Jól megvoltunk és amikor beszéltünk éreztem, hogy tényleg figyel rám. Egy hónapja elkezdtünk messen is beszélgetni hagytam, hogy Ő írjon rám többször, mert nemakartam, hogy úgynézzen ki mintha futnék utána, és ott is jól megvoltunk. Volt olyan ismerősöm aki megkérdezte nem-e érzem ùgy hogy tetszek neki, mert szerinte bejövök Neki. És ezek utan egy 2 hete ugy érzem mintha már ő nem akarna velem beszélni annyit, mert iskolában szoltunk váltani pár szót, de neten nemigazán ír rám, hameg ráirok akkor is olyan 4 mondatban kimerül a beszélgetésünk és nem is ír vissza olyan hamar mint azelőtt. Meg egy másik lány azért elég észrevehetően elkezdett közeledni felé, mindig odamegy hozzá, ha én beszélek a fiúval egyszerüen kitúr a beszélgetésből. Valakivel volt már hasonló? Ilyenkor mitkéze tenni? Bocsi a rossz helyesírásért, köszi, hogy elolvastad. Trollok kiméljenek :c

2017. márc. 1. 17:31
 1/1 anonim válasza:
Szia, nekem is ugyanez volt. De sajnos a masik lany nyert. Akit hamarabb meglertett kapni az kellett a sracnak. De mostmar orulok neki, hogy igy tortent.
2017. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!