Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitkéne tennem ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy lány akiért eléggé odavagyok,és elvileg énsevagyok számára közömbös.Egy ideje ismerjük már egymást bár utóbbi időben kicsit romlott a dolog egyszerűen már neten keresztül nincs miről beszélni.Ha fölhozom hogy haggyuk egymást azzaljön hogy nemakarja,meg hiányoznék neki stb stb,viszont ha mondom hogy találkozzunk akkor áh most nincs sétálós idő meg roszidővan semmi megoldás rá hogy beülünk valahova vagy eljön hozzám vagy én hozzá semmi.Szerintetek ez most mitjelent? Találkoztunk már élőben is meg minden szóval nem csak neten ismerjük egymást....
2010. dec. 8. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondat a lényeg, ha már találkoztatok, akkor nyilván nincs olyan gond, hogy fél találkozni. Mond meg neki, hogy látni akarod, mindenképp. Okot ne mondj, csak azt, hogy nagyon fontos, nem netes téma. Akkor tuti eljön élőbe és ott megkérdezheted, hogy mi a baja, hogy érez, elmondhatod te mit gondolsz és érzel. A lényeg, hogy addig egy szót se szólj neki, amíg nem találkoztok élőben. Addig kell csigázni, míg bele nem megy. Hajrá!
2010. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ez most kb olyan hogy ráerőszakolom a találkozót :P Én fölvetettem hogy találkozzunk,aztmondta most roszidővan stb... mondtam hogy akkor beülünk valahova vagy gyere el hozzám(vártam hogy írja hogy akkor gyere te hozzám) vagy bármi de nem.... mondom várjunk tavaszig mikor jóidőlesz...erre írja hogy jah lehet azlesz.... persze én ezt már csak hülyeségből írtam addig nemvárok....
2010. dec. 8. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire így áll, akkor valószínüleg buktad sajnos a lányt. Ha pedig ez van, akkor ráerőszakolással sem fog jönni, vagy ha mégis, akkor sem fogod tudni megfogni a mondandóddal. Ha tényleg így van. Amennyiben nem, és még látsz esélyt, akkor állj a sarkadra és hívd ahogy mondtam. Azt azért ő is beláthatja, hogy egy szerelem bevallása nem netes téma és illik személyesen ott lenni és tiszta vizet önteni a pohárba. Ha nem így látja, akkor megintcsak bukta van sajnos. Ezeket mérlegeld.
2010. dec. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Inkább hagyom :) Azért énsefogok mindenáron futni egy csaj miatt,ha őt nemérdekeli akkor nem ezvan :P
2010. dec. 8. 17:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Na látod akkor ezt a kérdésed máris megválaszoltad :)
2010. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én konkrét határidőt szabnék a helyedben. Mondjuk vagy találkoztok két héten belül, vagy letiltod.
2010. dec. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nemakarok vele öszeveszi azért,néha dumálunk max és ennyi :P
2010. dec. 8. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!