Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm húsfalásával mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm húsfalásával mit lehet kezdeni? 😞

Figyelt kérdés

Nagyon sovány, sokat sportol aminek örülök de néha a szívbaj visz el mikor elviszen valahova enni, múltkor 6 sajtburgert evett meg egyhuzamban és meg fagyizott is mellé.


Elmegyünk a henteshez, tud mindent, ilyet én meg nem láttam.

Hozzám szol a pultos erre ő kezd el beszélni.

Disznosajt 1 kiló, vesepecsenye.


Átjön hozzánk, apummal kezd neki gulyást főzni.


Normális az ilyesmi?

Nem zavar csak közben meg tipikus kislány, semmi fiźs nincs benne még a focit is utálja.


2017. febr. 15. 11:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Apádsal konyhában kaját csinálnak? Kissé pervez volt,na mindegy. :D Mekis sajtburger az semmi,puffadt levegő. Amugy milyen sportot szeret? Autósport? 15/f
2017. febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Stark2000 ***** válasza:
A mekis kaján nem kell kiakadni. 6db sajtburger jobb esetben is csak 1 óráig laktat aztán megint éhes vagy. A hús evés szerintem nem probléma.. amennyire én szeretem a húsokat még örülnék is neki, hogyha a nem létező barátnőm is ennyire szeretné. :D Az élelmiszereket tudja, ez is tökre rendben van. Az, hogy erős.. nagy cucc. Menj el valahova ahol van egy elég jó fogású rúd, melegíts be, csinálj 3 naponta 3x10 huzockodást meg fekvőtámaszozz egy picit és kész. :P
2017. febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Menj el edzeni..bar kicsit fura kerdes de pl engem irritalna ha a baratnom erosebb lenne vagy valami, nem ereznem magam ferfinak. Ha ez zavar menj edzeni a kajalassal meg nincs legalabb nem egy besavanyodott salata manias aki nem tud egy joizut enni.
2017. febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!