Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm húsfalásával mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm húsfalásával mit lehet kezdeni? 😞

Figyelt kérdés

Nagyon sovány, sokat sportol aminek örülök de néha a szívbaj visz el mikor elviszen valahova enni, múltkor 6 sajtburgert evett meg egyhuzamban és meg fagyizott is mellé.


Elmegyünk a henteshez, tud mindent, ilyet én meg nem láttam.

Hozzám szol a pultos erre ő kezd el beszélni.

Disznosajt 1 kiló, vesepecsenye.


Átjön hozzánk, apummal kezd neki gulyást főzni.


Normális az ilyesmi?

Nem zavar csak közben meg tipikus kislány, semmi fiźs nincs benne még a focit is utálja.


2017. febr. 15. 11:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Semmi fiús na
2017. febr. 15. 11:40
 2/13 anonim válasza:
97%
Hát had egyen😃 növésben van
2017. febr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

És ez miért lenne baj?

Ja, mert a lányok csak vitaminsalátát és majonézes kukoricát ehetnek, azt is egyszerre csak 10 dekát?

2017. febr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Én sem értem, hogy ez téged miért zavar?

Ha azért, mert te jobban szeretnél egy kényeskedő tudatlan libát magad mellé, akkor inkább szakíts, hadd találjon inkább helyetted egy normális pasit.

"Elmegyünk a henteshez, tud mindent"

És számodra miért megbotránkoztató dolog, hogy egy lány ismeri az élelmiszereket?

"Átjön hozzánk, apummal kezd neki gulyást főzni."

Nézd, én sem vagyok az az ember, aki a nőket konyhai robotnak nézi, de basszus, az, hogy szeret és tud főzni, még nem láttam olyan embert, aki számára hátrányos tulajdonság lenne. Barátnőm is isteni gulyást tud készíteni, de még csak távolról sem fordult meg a fejemben, hogy ezen fennakadjak.

Az, hogy szereti a húsos dolgokat, szintén tök normális. Vegyes táplálkozású lények vagyunk, szükségünk van a húsra is.

"Nem zavar csak közben meg tipikus kislány"

Hagyjuk már ezt... nehogy már az alapján tartsunk valakit nőnek, vagy tituláljunk férfiasnak, hogy mit szeret...

2017. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Tudod, ha egy ember szeret valakit, akkor nem bántja. Nem azért, mert nem lenne ereje hozzá, hanem mert értelmes ember nem okoz fájdalmat annak, akit szeret. Nincs azzal semmi baj, ha erős lány.
2017. febr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
11%
Zárd le a pincébe még fel nem nő.
2017. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igazatok van.

Hálat is fogok adni érte.

Becsülöm erejét is☺

2017. febr. 15. 11:57
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell félni valakitől csak azért, mert erősebb. Most gondold el, a "megszokott felállásban" akkor az összes lány félhetne a pasijától? Bízz meg benne, és szeressétek egymást! A sztereotípiákkal és előítéletekkel meg hagyj fel!
2017. febr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem baj az ha húsfaló, addig, amíg más fiúk kolbászára nem kíván rá.
2017. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez nem fura. Örülj neki hogy szeret enni, meg nem csak salátát eszik.
2017. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!