Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki? 14/F...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki? 14/F (👇Többi lent👇)

Figyelt kérdés

Trollok kíméljenek, köszönöm.


A Hétvégén elmentem közönségkorizni a barátommal.(Tudni kell rólam, hogy 7 éve jégkorongozok) És a pályán volt egy lány aki első látásra bejött nekem.Szemeztünk, de nem mentünk oda egymáshoz.

Másnap délután fb-n kaptam egy üzenetet a lánytól, hogy szia te voltál-e ott fél 10-től a koripályán hétvégén.Mondtam hogy igen.Szóba eredtünk meg minden, a mondataiból ki lehetett venni hogy, bejövök neki (az már más sztori hogy hogyan talált meg engem) és pont egy hete ismerem.Szeretném elmondani neki hogy mit érzek iránta.Nagyon kedves, nagyon jó arc de ha próbálok bókolni akkor furcsánnézős smileyt ír.


Hogyan mondjam el neki, és ha lehet, hova hívjam el?

A választ előre is köszönöm.


14/F



2017. jan. 31. 21:57
 1/8 anonim válasza:
Egyszerűen írd le neki, hogy tetszik neked és,hogy szeretnél vele személyesen is megismerkedni.Hívd el egy italra
2017. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tök menő, hogy jégkorongozol! :) Szerintem ne csináld túl bonyolultan a dolgot. Ő keresett meg téged, szóval igazából neked kellene várnod, hogy ő hivjon el randira. De ha tetszik neked akkor csak simán kérdezd meg tőle, hogy nem lenne e kedve veled el menni pl pizzázni vagy akármi. Nyilván nem véletlen keresett fel téged, biztos szîvesen elmenne veled. Na sok sikert!! 15\f
2017. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat
2017. jan. 31. 22:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyi igaz hogy ő keresett meg téged de neked kéne lépned így komolyabban.

Tudod mi lányok nagyon ijedősek tudunk lenni ha a szerelemről van szó.Képesek vagyunk heteket/hónapokat akár éveket is húzni a vallomásunkat mert félünk a visszautasítástól.

Hívd el egy találkára és ott mond meg neki az érzéseidet és úgy látom nem közömbös irántad.

Szóval hajrá szurkolok! :)


14/L

2017. febr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hívd el korizni, beszélgess vele, és figyelj a testbeszédre. Ha arra utal h tényleg bejössze neki akkor mond meg h tetszik neked ;)
2017. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen te hívd el,ne várj rá.Ő tette meg az első lépést azzal,hogy megkeresett téged.Most te jössz :) Szerintem egyenlőre azt se mond,hogy tettszik neked,ha még kínosnak érzed.Úgy is tudni fogja abból,hogy ha elhívod valahova.A korizás valóban jó ötlet.Moziba még semmiképp,azt majd akkor,ha már jobban ismeritek egymást.
2017. febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Áhh...Visszautasított...Sose fogom megérteni a lányokat
2017. febr. 3. 21:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok.Ez alapján én sem értem,miért mondott nemet.

Mit mondtál neki és mit válaszolt pontosan?

2017. febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!