Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú de hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú de hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hònapja tetszik egy fiú (osztálytársam) de félek neki elmondani mert piszkálna és mindenki cikizne engem :/ egyszer megtuta hogy tetszik nem de akkor is pròblémàk voltam piszkált ...stb Ès amikor hozzám szòl vagy közemben van remeg lábom majdnem össze esek ... Hogy mondjam el neki? Egyátalán elmondjam neki vagy ne? Várjak még ve vagynem ?


U.I tavaszi szünet után lehet többet nm láttom mert lehet "elmegy" .



2017. jan. 26. 21:44
 1/3 anonim válasza:

Várd meg a tavaszi szünet végét. Ha veletek marad akkor mond meg neki nyugodtan. Félrehívod vagy suli után megkeresed és beszélsz vele. Ha nincs kapcsolata akkor egész nyugodtan. (Még lehet örülni is fog neki ;) ) Nézd a jó óldalát vesztenivalód nincs.

Remélem segítettem :)


22/F

2017. jan. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívd félre vagy mondd el neki a suli után, ne ott mindenki előtt... Ezt nem kell tudni senkinek. Egyébként meg ha cikiznek mi van? Éretlenek. Nekik is lesz egyszer pasijuk.
2017. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon kérlek, a cikizéssel ne foglalkozz. Anno én is így jártam. Amikor a haverok megtudták cikiztek és szivattak, ezért még csírájában véget vetettem a kapcsolatnak úgy, hogy el sem kezdődött. Pedig lehet, hogy hosszú távú kapcsolat lett volna belőle; ennek köszönhetően viszont hosszú évekig nem volt kapcsolatom. Előbb rendezd magadban, mi a fontosabb. A haverok, vagy a saját boldogságod. Másrészt abba is gondolj bele, ha nem teszed meg, későbbiekben bánni fogod-e.
2017. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!