Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam meg egy lányak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krampusz77 kérdése:

Hogy mondjam meg egy lányak hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
17éves fiú vagyok és tanácsokat szeretnék kapni hogy hogy valjak szerelmet egy lánynak?Mert van egy lány akivel nagyon jóba lettünk,éjjel nappal irunk és ez már sokáig tart...kb 4-5 hónapja.Kezdem azt érezni hogy ha most nem lépek akkor elvesztem az esèlyt.Tippeket,tanácsokat szeretnék kérni tapasztalt lányoktol,fiuktól egyaránt.

2017. jan. 24. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Állj elé és mond el az érzédeidet.

Esetleg ha ettől tartasz és nem tudod hogy bejössz-e neki akkor kedveskedj, bókolj, adj neki jeleket és ha jól veszi az adást akkor mond meg neki hogy szerelmes vagy belé.

2017. jan. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell direktben neki szegezni. :D

Talán ha randit kérnél tőle az nem lenne annyira spontán. Elég annyit kérdezni tőle hogy nem lenne kedved eljönni velem valahova? Tök egyszerű meglásd.

Ha esetleg úgy látod nem vágja le, akkor mondd neki, hogy te ezt randinak tervezed.

Aztán meglátod mi történik. Ne parázz. :)

Van ilyen tapasztalatom már, ha esetleg facen szeretnéd megkérdezni. De azért ilyenkor nem árt ha a valóságban is kijöttök egymással, különben furán is elsülhet.


L

2017. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze.Kapcsolatunk nagyon jó egymással,voltunk is kinn.Olyanok vagyunk mint a legjobb barátok.Szerintem az lesz ha meglesz a megfelelő pillanat akkor elmondom neki.Szemtől szembe perszehogy:)

De köszönöm szépen😊

2017. jan. 24. 20:57
 4/4 anonim válasza:
Na? Sikerült?
2017. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!