Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez nem fura hogy oviba csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem fura hogy oviba csak barátként tekintettem rá de most szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Szóval jött egy új osztálytársam. És nem rég rájöttem hogy oviban egy csoportba jártunk. Néha eggyüt játszottunk. Amikor unatkoztam néha odajött hozzám. És egyszer megkérdezte hogy leszünk e barátok. Szóval jóba voltunk.

De most amikor először megláttam rögtön beleszerettem, de nem tudtam hogy régen az ovistársam volt. Csak néhány napja jöttem rá. Oviban még nem tetszett de szerintem most nagyon helyes és azt hiszem szerelmes vagyok belé. Ez nem fura hogy oviba csak baràtként tekintettem rá de most szerelmes vagyok belé

Mindketten 7 esek vagyunk. A válaszokat előre is köszi.



2017. jan. 22. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem az.
2017. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne fura? Már 7 év eltelt azóta, mióta utoljára láttad. Simán megváltozhatott róla a véleményed.
2017. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Juhu :) köszi a válaszokat.
2017. jan. 22. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem az.
2017. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!