Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mondjam el neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Tehát , van 1 lány aki *urvára tetszik nekem, bár lehet hogy már szerelmes is vagyok belé. Itt jön az egyik probléma, hogy osztálytársam (igen, tudom házinyúlra nem lövünk. Még egy fél évet kéne kibírnunk egymással.

A többi probléma: eléggé *ibancos, nyíltan beszél, hogy már hányszor szexelt.

Meg van egy haverom aki néha fogdossa, azt mondja neki hogy meg*aszná (tudom, ha elmondanám neki hogy tetszik a csaj akkor gondolom nem csinálná)

Órákon nagyon sokszor néz a barátnőjével és amikor rájuk nézek akkor elmosolyodik, meg mikor a fejét a vállamra teszi elpirosul az arca.

Nem tudom, hogy mondjam el neki, mert ha ő nem így érez akkor eléggé nagy *zopás.:D

Remélem tudtok segíteni:D 17/F



2017. jan. 30. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint ha össze is jönnétek, a leírtak alapján nem lenne tul hosszú kapcsolat.
2017. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér
2017. jan. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szóval, szerinted a csaj egy r**banc, de meg akarod fektetni te is, mint a haverod, csak járás keretein belül.


Igaza van az elsőnek, nem lenne hosszú kapcsolat.

2017. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A stílusotokból ítélve nagyon összeilletek. Hajrá.
2017. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3-as, nem nem akarom megfektetni.. Nem tudom miért érzek így, én se akarom:D.


Azért köszönöm a válaszokat. Ment a zöld pacsi mindenkinek.

2017. jan. 30. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!