Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy megcsókolt valaki?

Figyelt kérdés
Barátommal volt köztünk egy 1 hetes szünet, de egyszer az egyik haverom lekapott, mindazok ellenére, hogy próbáltam eltolni magamtól. Hogy mondjam el neki? Szeretném, ha tudna róla, mégha nem is voltunk együtt, és nem is akartam ezt.
2017. jan. 31. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Így mond meg: valaki megcsókolt, ha nem haragszol akkor leszoplak.
2017. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyenesen mondd el, hogy megcsókolt egy barátod, de te nem viszonoztad. Ha a barátod, és megbízik benned, értékelni fogja az őszinteséged.
2017. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond el őszintén ami igaziból történt.
2017. jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így: "Barátom, megcsókolt valaki".
2017. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki aztán lehet, hogy azt fogja mondani, hogy semmi baj ő addig meghúzta a fél várost. :D Neem. Bocsi ez nagyon bunkó volt. Na szóval, szerintem valami ilyesmit kéne mondanod: "Figyelj Xy! Volt az a szünet köztünk és az történt, hogy egy fiú megcsókolt. Én igazából nem akartam azt a csókot és próbáltam eltolni magamtól de ez most így sikerült. Sajnálom." Ha bízik benned és elhiszi, hogy nem akartad akkor megbocsát, ha nem akkor meg úgyis mindegy. Remélem tudtam segíteni.
2017. jan. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!