Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csókoljam meg a baratom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljam meg a baratom? Többi lent👇

Figyelt kérdés

Barátommal több mint 2 hónapja járunk és még nem csókolóztunk még szájra puszi se volt... (amugy barátnőim folyton azzal piszkálják hogy csókoljon màr meg de semmi...)Szoval rájöttem eleget vártam hogy ő kezdeményezzen de nem tett ezért gondoltam megprobálom én! De nem tudom hogy kéne megtennem (ez lenne az első csókom) Van tippetek hogyan csináljam? 😁

Hülye válaszok kíméljenek !

14L


2016. dec. 27. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessetek, bújj hozzá. Egy kis idő után eljön az a pillanat amikor hosszan a szemébe nézhetsz és akkor. Jó lesz szerintem, elcseszni nem nagyon lehet hogyha már megvannak azok a körülmények. Öleld át, vagy ami neked tetszik.
2016. dec. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Fagyöngy alatt ne csókolózzatok...az halált hordoz magában.

Batman 2, a regi😉

Nem tudom fogd meg, rántsd be valamelyik kávézóba es csokold meg.

Ha kell meg tanács.

Mivel nekem nem jött össze irodát nyitok:

Tanácsadás vak, reménytelen szerelmeseknek


Ingyen nyalóka is lesz, gyerekeket hozzátok!!!

A szomszédban ugyanis fogászatot is nyitok!

2016. dec. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk tereld erre a témát..és kérdezd meg hogy miért nem akart megcsókolni eddig.
2016. dec. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!