Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek? Többi lent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Többi lent👇

Figyelt kérdés

Vam egy fiú,akivel lassan 2éve ismerjük egymást.Miután megismerkedtünk,nagyon megnyíltunk egymásnak és 2hónapra rá össze is jöttünk.(7.-es volt ő is,és én is)Teljesen jól megvoltunk,míg drága barátaink br nem kavartak kettőnk közé.(Igaz hogy kicsit 'gyáva' volt még egy kapcsolathoz de én úgy is szerettem.)2hónapig tartott a kapcsolatunk,de miután vége lett barátok maradtunk.Aztán kis idő elteltével,megint összefújt minlet a szél.Én még másodjára és 3x-ra és 4x-re is hittem neki,és újabb esélyt adtam..ma már mind ketten 8-osok vagyunk és idő közben külön iskolába kerültünk.Én nem felejtettem el őt,mert fontos maradt számomra,de mégsem tudtam mit mondani,arra a kérdésére hogy: "Érzel még irántam valamit?" Csak annyit tudtam kinyögni hogy:"Te érzel valamit?"Mire ő minden bátorságát összeszedve kimondta hogy igen és azokat a szavakat kaptam mellé hogy:"nagyon sajnálom hogy megbántottalak sokszor,hogy én nagyon szeretlek és hogy nekem te vagy az igazi"nem tudtam mit tenni elrohantam.És tudom hogy nem jöhetek össze vele újra,mert valószínű most is megbántana..

De azért kiváncsi vagyok ti mit tennétek,fiúk és lányok válaszát is várom!

Mindj.15/l


2016. jún. 10. 21:37
 1/4 anonim válasza:
Te ismered.. Ezt a kérdést kár volt feltenni. Ne az itteni válaszaid alapján alakítsd az életed.
2016. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Nem az itteni válaszaim alapján alakítom,véleményt kértem,hogy ti mit tennétek.
2016. jún. 10. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem erőlködnék rajta már többet. Meg lett próbálva,nem jött össze úgyhogy nincs min tovább próbálkozni.
2016. jún. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én sem erőlködnék már, nem lenne értelme! Mi a garancia, hogy nem ugyanaz lesz a vége, mint eddig?

"nekem te vagy az igazi" hjaaj de nagy szavak.. szerintem próbáld meg elfelejteni, ha szereted, tudom, hogy nem könnyű, de sokkal jobb lesz..

2016. jún. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!