Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem? 👇

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? 👇

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel 4 hónapja együtt vagyunk.


Nagyjából 3 hónapja "ismertem meg" a barátnőjét akivel egyébként korábban találkoztam már egy fesztiválon, és bár akkor nem társalogtunk túl sokat már akkor is szimpatikus volt. Az elmúlt 3 hónapban viszont sokat beszélgettünk és hihetetlenül tetszik minden amit mond vagy csinál, és nagyon szép lány. Majdnem biztos, hogy én is tetszem neki mert látom abból ahogy rám néz és egyszer amikor kissé ittas állapotban volt mondta is, + utalni is szokott rá - persze úgy teszek mintha nem venném a lapot és ha esetleg én sugallok neki valamit ő is így tesz.


Viszont ott a barátnőm aki szintén aranyos és szép csakhogy vele nem vagyok annyira egy hullámhosszon. Fogalmam sincs mit kéne tennem mert ha szakítok vele akkor is eléggé necces lenne ha aztán összejönnék az egyik barátnőjével.


Lányok mit szólnátok ha az ex barátotok az egyik barátnőtökkel jönne össze?


19/F



2016. márc. 10. 01:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék ha a volt pasim a barátnőmmel jönne össze de utána engedném mert legyenek boldogok. Hallgass a szívedre és válaszd azt akihez jobban húzódol :)

25/L

2016. márc. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
El írtam a korom bocs :) 15 vagyok
2016. márc. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem egy etikus dolog, főleg nem, ha hétfőn még a régi, kedden meg a barátnő. Ebben az esetben én nagyon megsértődnék a barátnőmre is, mert úgy érezném, hogy a barátnőm az oka a szakításnak.

Akkor működik a dolog esetleg, ha most szakítasz a barátnőddel, és 3-4 hónap múlva összejössz a barátnővel, akkor már nem az van, hogy a barátnő túrta szét a kapcsolatot.

2016. márc. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Örülnék neki. Azt jelentené, hogy feldolgozta, hogy szakítottam vele, és tovább lépett..... 😂😂😂

A viccet félretéve szerinted melyik lány örülne neki? :DD

2016. márc. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!