Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van 1 lány (évfolyamtársam) aki már egy ideje tetszik, csak valamiért nem tudom, hogy mit kéne tennem, hogy legyen ebből valami. Már szinte mindent próbáltam, csak elhívni nem. A suliban sokszor oda megyek hozzá és beszélek vele, szülinapjára is vittem neki csokit csak még szerintem így se esett le hogy mi a helyzet. Randira azért nem hívtam még el, mert hétvégenként folyton meccse van és elfoglalt. Próbáljak még közelíteni vagy hívjam el? Nem szeretném ha az orrom előtt vinnék el csak nem tudom, hogy mit lépjek.... 18l 19f

2016. febr. 29. 17:13
 1/2 anonim válasza:
Menj el az egyik meccsére és akkor majd vagy örül neked vagy nem. Ha örül akkor tudod a dolgod.
2016. febr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
menj el egy meccsére és szurkolj nekik
2016. febr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!