Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Két tűz között állok. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két tűz között állok. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, októberben ismertem meg, azóta már nagyon közeli barátom, tud rólam mindent, órákat beszélünk fb-n, lejárunk sétálni, stb. Tegnap lementünk a garázsba, mert esett az eső, és már kb azon a szinten volt, hogy magára fektetett és már egymást bámultuk úgy, hogy az orruk összeért. Ekkor megkérdezte tetszik-e nekem valaki. Nem mondtam rá semmit, mert bem tetszik valami, hanem szerelmes vagyok egy másik srácba, csak ezt még nem tudja ő sem.

Már konkrétan meg akart csókolni, csak nem hagytam nekim

Biztos, hogy többet érez, mint barátság. Mindig arról panaszkodik, hogy minden lány visszautasítja őt, meg megcsalja, stb, hiába próbálkozik.

Szerintem nálam is csak próbálkozik, mint az előző 100-nál akik elhajtották.

Nem tudhatja meg, hogy másba vagyok szerelmes, mert akiba az vagyok az a volt haverja, akire olyan féltékeny, mint a nem tudom mi.

Fogalmam sincs mit kéne csinálnom. Nekem a barátsága sokat ér, nem aakrom, hogy eltávolodjon, de nem is bízok benne abban, hogy tényleg azért próbálkozik, mert szeret vagy csak azért, hogy végre legyen mellette valaki, egyébként sem akarok úgy összejönni valakivel, hogy másba vagyok belezúgva.

Valaki esetleg volt hasonló helyzetben? Hogy rendezte el? Mi lett a vége?

16/L

Csak értelmes válaszokat kérek!

UI.: A helyesírási hibákért elnézést;



2016. febr. 20. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én voltam hasonló helyzetben, csak nekem nem végzödött jól. Szóval ezzel a barátoddal semmiképpen ne gyere össze, mert a végén úgy is az lenne belőle, hogy eltávolodtok egymástól. Mond meg neki, hogy barátként szereted és h nem akarod h tönkre menjen a barátságotok azzal, hogy összejöttök.
2016. febr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod a saját életedet tovább keseríteni, akkor keresel egy 3. srácot, aki még véletlenül sem a haverja...

És igen, tudsz keresni egy másikat,ha van hozzá kellő akaraterőd, mert nem az az egyetlen srác létezik,akibe bele vagy zúgva.

2016. febr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A srác akibe szerelmes vagyok nem lehet az enyém, de ettől független folyton rá gondolok, éjszaka vele álmodok, teljesen megbolondít ha a közelemben van.

Jelenleg nem vagyok érzelmileg arra alkalmas, hogy más Fiúk után keresgéljek.

Egyébként, mint írtam, csak volt haverok, már gyűlölik egymást, ami szerintem még rosszabb...

2016. febr. 20. 13:42
 4/6 anonim ***** válasza:

#3:

"Jelenleg nem vagyok érzelmileg arra alkalmas, hogy más Fiúk után keresgéljek. "

Jelenleg nem, de majd leszel! Csak legyen meg a hozzáállásod!

2016. febr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozván az előttem szólókhoz, momdd meg neki hogy a barátságotok fontosabb. S ha szeret téged, melletted fog maradni. Semmiképpen se gyere össze vele, de okos is vagy, látod is hogy nem lenne helyénvaló.


Egyébként én voltam hasonló helyzetben... Csak a srác jelleme nem ez volt. De az alapsztori hogy szerelmes voltam egy csávóba ami nem jöhetett össze, és Petivel nagyon közeli barátok lettünk, bár tudtam, hogy tetszem neki, de tisztáztam vele hogy ez nem fog menni nekem. Megértette, aztán istentelenül egymásba szerettünk, elég hamar ahoz képest, azóta is együtt vagyunk, hihetetlenül boldogan. :) Ez a leghosszabb kapcsolatom, sosem bírtam eddig senkivel, 3 éve vagyunk együtt.


Csak ne engedd magadhoz ennyire közel, mert ezzel csak bíztatod...


21/L

2016. febr. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. febr. 23. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!