Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány barátom akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány barátom akit szeretném hogy több legyen de nem tudom hogyan. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy amikor beszéltem erről neki azt mondta hogy nem szeretne barátot mert ha nem jönne össze akkor egy fonotos barátot is elvesztene. Meg tanév végén elutazik Amerikába egy évre és hogy semmi értelme nem lenne hogy egész évben egymásra várjunk. Amikor visszajön akkor meg lehetséges hogy másik városba fog iskolába járni. Nem tudom tennem kéne valamit és ha igen mit.

2016. márc. 4. 13:48
 1/5 anonim válasza:
Igazság szerint, ez a legelső kifogás amivel elő szoktak állni ebbe az esetben az emberek többsége. Amit tenni tudsz.. meggyőződni arról, hogy tetszel-e neki. Ehhez kérd segítségül egy közös barátotokat. És ha már tudod a választ az után tudsz cselekedni. Nincs olyan amit nem lehetne megoldani. És tanév vége még egy kicsit odébb van..tehát végül is megprobálhatnátok..hogy egyáltalán kiderüljön,hogy jók vagytok-e együtt vagy sem. ui:( Sajnos azzal számolnod kell, ha az a bizonyos lány elutazik ..hosszabb időre..és ha vissza jön (ha visszajön) másik iskola..akkor a barátságotok amit most félt kitenni egy kapcsolatnak veled...az vagyis véget érne..mert egy idő után már nem fogtok annyit beszélni a közösségi és oldalon és társai..persze én nem nem tudom mennyire is vagytok jóba..de az esetek többsége ezt mutatja.) Szó ami szó..merj lépni felé..mert nem tudhatjátok h mégis mi sülne ki belőle. Első lépés mint már említettem ..megtudni ,hogy az esete vagy-e...a többi onnantól magától jön majd.
2016. márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, ne csinálj semmit! Most az igazat fogom leírni, ezért veszítek a százalékomból bőséggel, de nem baj. Ilyen körülmények között tényleg felesleges, mellesleg el is utasított, úgyhogy esélytelen. Próbáld meg pár év múlva, talán változik, de ebből nem lesz semmi, sajnálom. Örülj neki, hogy a legjobb barátod legalább. Amúgyis a baráti szeretet a legerősebb és legjobb, mert örökös, míg a szerelem csak 3 évig tart. Úgyhogy ne tegyél semmit. Most tényleg jobban megéri ez. Kitartást! :)
2016. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló abban téved, hogy már pattintva lettél, kérdező. Ha akart volna valamit, akkor belement volna. Ha bármilyen kifogás jön: NEM KELLESZ NEKI!! Ezt Simon nagyon jól megtanította. Úgyhogy ne, ne menj bele! Hagyd meg barátnak, jobban jársz. De, ha rá tudnád venni és azt mondja, hogy "Hát, próbáljuk meg...", akkor egy ilyen kapcsolatnak úgyis hamar vége lesz, nem örökös semmiképpen sem, így csak felesleges energia és idő az egész.
2016. márc. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sahara :) ***** válasza:

Azt nem tudhatjuk,hogy a lány mit szeretne,de gondold át:Te belekezdenél egy olyan kapcsolatba,aminél tudod hogy júniusban vége is lenne,mert Amerikába megy.1 évig nem látnátok egymást.Nem ölelhetnéd,csókolhatnád meg...stb.

Lehet,hogy többet érez a lány,lehet hogy nem,de az biztos,hogy meg szeretné kímélni magát és téged a fájdalomtól,kíntól.

Próbálj túllépni rajta (persze tudom,hogy ezt könnyű mondani).Tartsd vele a kapcsolatot,aztán amikor visszajön és úgy érezd,akkor vázold fel neki a helyzetet,hogy szeretne-e többet,mint barátság :)

2016. márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem igazan tudom lanyoknal mit jelent a kedvellek szo
2016. márc. 4. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!