Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vélemények erről a dologról?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények erről a dologról? 👇

Figyelt kérdés

14/L

Van egy fiú osztálytársam aki régen nagyon tetszett nekem de nem mondtam el neki aztán elmúlt. És gyakran piszkál a gyerekes hülyeségeivel, csikiz, elveszi a telefonom, vagy leveszi rólam a cipőt. Ráüt a hátsómra. Meg olyanokat mond, hogy megba**lak (viccből) meg sokszor azt is hogy szeretlek és életem értelme (de ezt is viccből) stb. Persze én se vagyok ártatlan, én is belekötök néha... Egyszer megkérte valaki hogy véleményezzen pár lányt, köztük engem is, és azt irta, hogy "szép csaj" vagyok és 10/10... nekem privátban mindig 10/8-9et adott. És néha amikor megölel vagy hozzám nyúl és érzem az illatát akkor olyan jó érzés megy végig bennem, mintha tetszene...:( de én nem érzem , hogy tetszenék neki (sok csaja volt már és sokkal is beszélget) Meg amugy szeretek a közelében lenni valamiértde nem tudom miért.. viszont tudom nem érdemes vele kikezdeni, mert csak kihasználna. De van egy fiú aki már régóta bejött (neki nem tetszem 1000%, mondta) de most úgy érzem tetszik mind a kettő de akiről irtam ő csak kicsit...nemtudom eldönteni...meg gáz hogy ketten jönnek be. Mi a véleményetek?



2016. okt. 19. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Erre mondják azt hogy "nem vakságot fogattam" (persze általában párkapcsolatban) gondolom még nem volt barátod és ezért olyan jó érzés. Vagy valószínűleg azért tetszett meg újra az első srác mert a 2. Nak nem jössz be és ezért jó érzés hogy törödik (ha ezt annak lehet mondani) veled az első srác.


Mondjuk én mind a kettőt hagynám. Ha a másodiknak nem jössz be akkor nincs esély kapcsolatra ebből adódóan maradt az első akit viszont egy nőcsábásznak írtál le. Ez sem jobb a 2. Nál. De mondjuk vannak olyan srácok akik így mutatják ki azt hogy tetszel neki de ez eléggé gyerekes..ha mellé még hozzá veszem azt is hogy azt mondta "megb.aszlak" akkor biztos nem tervez ő sem hosszútávú kapcsolatot. Ha egy fiúnak igazán tetszik egy lány akkor még viccből sem mond ilyet mert elba.ssza a maradék esélyét is.

2016. okt. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma suliban próbáltam vele beszelgetni és oda jott a BFFje szóval nem is állt velem szóba. Néha annyira jófej de valamikor megy egy bunkó paraszt. Ahh🔫 Off
2016. okt. 20. 15:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Bejövök neki szerintetek? Légyszi válaszoljatok
2016. okt. 20. 21:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nőcsábász tipus akkor sajnos szerintem nem, csak szépnek talál.. De viszont lehet azis h nála ez ilyen "kicsit tetszel, de csak haver vagy" dolog..
2016. okt. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!