Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vélemények a lent leírt dologról?

Vélemények a lent leírt dologról?

Figyelt kérdés
Munkanélküli vagyok.Szüleim,családom és ismerősi körömben terjesztettem,hogy munkát keresek,hátha tudnak valamit.Egy vad idegen egyén szólt,hogy náluk felvétel van,ha gondolom próbálkozzak itt és itt.(Ezen a segítőkészségen meglepődtem jó értelemben.Viszont még interjún sem voltam,így fel sem vettek.Szüleim viszont egy ismerősüket(tehát még csak nem is távoli rokon) beprotezsálták egy viszonylag korrektül fizető munkahelyre(nettó160k),engem meg piszkálnak,hogy miért nincs munkahelyem.Most ez komoly?
2012. okt. 17. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen ez komoly. Ne más keressen neked munkát, hanem keresd meg te magad.
2012. okt. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gondolom neked még munkakeresés terén senki nem szólt egy jó szót sem az érdekedben....

Ha így van,akkor grat,de tudod sok embernél nem így van...

2012. okt. 17. 10:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem komoly, hanem gusztustalan. Bocs.
2012. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!