Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi vélemények az Antikrisztuso...

B25 kérdése:

Mi vélemények az Antikrisztusos dologról?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!
2012. szept. 22. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kifejtenéd bővebben?
2012. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elítélő véleménnyel vagyok. Bár azt nem tudom mire gondolsz pontosan.
2012. szept. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A véleményem az, hogy az antikrisztusos baromságokat terjesztő emberek értelmi színvonala vetekszik a 2012világvégés baromságokat terjesztő emberekével.
2012. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 HudsonHawk ***** válasza:
36%
Hiszek az Antikrisztus eljövetelében, és remélem erős hatással lesz a Jézushoz való megtéréshez
2012. szept. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Antikrisztus? :O

Már itt van közöttünk?

Mi a fene!!!

Akkor tudom már, mi volt a budiban az a két pata. Alig tudtam lenyomni és lehúzni a wc-n (még a kefe sem volt hozzá alig). Csodálkoztam is, hogy mit visít az az izé...

Basszus :DDD Akkor még sem rakott senki drogot a piámba.

Basszus:DDD

2012. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 HudsonHawk ***** válasza:
: )
2012. szept. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Fura szituáció.

Ha Isten annyira szereti az embereket és mindenható, akkor miért nem akadályozza meg?


"Hiszek az Antikrisztus eljövetelében, és remélem erős hatással lesz a Jézushoz való megtéréshez"


Ha Isten a szeretet, akkor hogy engedheti, hogy a megtérés eszköze a félelem legyen? Ez esetben kihasználja az Antikrisztust (ergo szüksége van rá).


Vagy ezt felfoghatjuk úgy, hogy az Antikrisztus jó hatást gyakorol az emberekre? Mert akkor értem a Lucifer - Fényhozó jelentést. Csak így ez nem egy eredendő gonosz entitás, hanem az emberi gondolkodásra jellemző dualitás egyik pólusa, ami nélkül nem létezne értelem.

2012. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az antikrisztus valóban létező, Máté 24:14 leírja,hogy akkor fog megjelenni, amikor az Isten országának ez az evangéliuma hirdettetik az egész világon bizonyságul minden népnek.

Az antikrisztusnak valóban sikerül a vallásokon keresztül átverni az emberiséget, mert hisznek a hamis igehirdetőknek.

2012. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az antikrisztus nem konkrét személy.Szimbolika annak az ellenkező pólusára,amit Jézus képviselt.Nem fog eljönni emberi formában,lehetnek és lesznek is gonosz emberek,de egyikük sem a hírhedt antikrisztus,maga az ördög megtestesült formában.Ők csak buta,és eltévedt emberek.
2012. szept. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 HudsonHawk ***** válasza:
100%

Az élet a KRESZ-szel függ össze. Isten/Közlekedési hatóság kitalált egy rendszert/ideológiát, amit betartva rendet érhetünk el. Ez a Tízparancsolat/KRESZ. Ha a világ rosszul működik arról azok tehetnek akik nem élnek a helyes rendszer szerint. Isten a jó ajándékait sem akarja rád tukmálni. Ha kell kérd el, ha nem nem. Ellenben a rossz útnak rosszak a következményei (Szenvedés/autóbaleset).


Nem Isten kegyetlensége miatt van szenvedés, hanem az emberek nemtörődömsége miatt kikerülnek Isten védelme alól, Sátán megtámadja őket és győz felettük!!!

2012. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!