Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csókoljam meg vagy várjak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókoljam meg vagy várjak?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit 1 hónapja ismerek és szombaton jöttünk össze, sajnos Ő még nekem az első és elég félén voltam, szóval csak kezünket fogtuk meg ölelés, de puszi és csók nem volt. Azt hallottam, hogy volt neki pár napos kapcsolata, viszont a csávó azért hagyta el, mert nem akart csókolozni a lány vele. Elég szégyenlős, szerény. Holnap megyek vele moziba és nem tudom, hogy csókoljam e meg, mivel érzék iránta valamit (mindig rá gondolok, mindig vele akarok lenni) lehet, hogy szerelem és ezt mondjam e meg neki és csókoljam meg, vagy várjak?

2016. máj. 30. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Csókold meg nyugodtan. De vedd figyelembe, hogy szégyenlős és szerény. Szóval ne támadd csak úgy le. Ez főleg az első csóknál fontos!

Egy adott pillanatban öleld meg jó hosszasan. Simogasd a hátát, arcát. Aztán szép lassan közelítsd a szádat az övé felé. Így lesz ideje felkészülni a dologra.

2016. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elmondani elmondhatod, de szerintem a csókkal még várj. Esetleg egy puszi.
2016. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Sokat segitettél! Várok még több választ.
2016. máj. 30. 14:54
 4/7 anonim ***** válasza:
öszejötetek és nem estetek egymásnak az hogy :o?
2016. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A végén öleltünk egymást, de már akkor jött a busza.
2016. máj. 30. 15:27
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem támadom le a csókkal, az majd lesz később.

Egyenlőre puszi szájra azt kész.

Megmondjam neki, hogy szeretem?

2016. máj. 30. 17:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyere priviben, elmesélem milyen volt nekem az első, és megpróbálok tanácsot adni:)
2016. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!