Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne csinálnom szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Đodóó kérdése:

Mit kéne csinálnom szerintetek? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy srác akit tavaly ilyenkor ismertem meg ès alakulgatott köztünk valami de aztán én jóllszúrtam mindent... Aztán jött a nyár ő leérettségizett úgyhogy már suliba se láttam és nem is beszéltünk, azt hittem letàrtam, de most megint látom minden hétvégén éd eleinte köszönni se köszöntünk egymásnak aztán szép lassan egyre többet kommunikáltunk.. múlthéten előszőr azt mondta nrm tud hazavinni de rá 10 percre mire én elkészültem és indultam volna làttam hogy kint àll és megvàrt és hazavitt.. tegnap pedig véletlenül talákoztam vele és aztán együtt sétáltunj haza és utána rám írt.. És ennyi idő után rá kellett jönnöm hogy tényleg szeretem mert akàrhogy próbálom nem bírom elfelejteni és nem gondolni rá.. szóval szerintetek mit kéne csinánom? Egyéként ő 19 én 16

2016. dec. 26. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
A srác nem viszonozhassa az érzéseidet? Lehet h igen.
2016. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A srác nem viszonozhatja az érzéseidet? Lehet h igen.
2016. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem ő is hasonlóan érezhet, mint te. Amit tehetsz, hogy te is keresed az ő társaságát, hogy lássa, hogy érdekel téged. Pl ha meglátod valahol, oda mész hozzá, megkérdezed tőle hogy van, vagy írsz neki. :) sok szerencsét!
2016. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos, hogy viszonozza e.. Múltkor beszélt egy másik haverommal valakiről aki akár én is lehetnék a részletek alapján amennyit hallottam,de rákérdeztem haveromnál és ő azt mondta hogy nem rólam beszéltek:(
2016. dec. 27. 08:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugi ez semmit nem jelent...a fiuk nem olyan nyitottak az érzéseivel mint a lányok...szerintem mond el neki mit érzel
2016. dec. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tavaly is úgy rontottam el hogy elmondtam:(
2016. dec. 28. 13:16
 7/9 anonim ***** válasza:

#3. vagyok


Én nem értek egyet azzal, hogy elmond neki az érzéseid. Igazm hogy azt írtam, hogy "Amit tehetsz, hogy te is keresed az ő társaságát, hogy lássa, hogy érdekel téged." - ezzel nem úgy értettem, hogy oda mész hozzá és elmondod neki hogy szereted... hanem úgy értettem, hogy nyiss felé, te is keresd az ő társaságát, ha kedves vagy hozzá, ha te is írsz neki (nem csak ő neked), ezzel is ki mutatod neki, hogy tetszik neked... ha már úgy látod, hogy úgy közeledik feléd, mint aki tényleg akar valamit, akkot te is tegyél felé komolyabb lépést... Sok szerencsét, remélem hogy sikerrel jársz! :)

2016. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi #3 a válaszod. Megpróbálom megfogadni a tanácsai, írni nem nagyon szokott mostanában inkább élőbe beszélünk:/
2016. dec. 29. 23:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Megint #3. vagyok.


Nem baj, azért legyél vele élőben nagyon kedves, lássa rajtad hogy érdekel téged.


Azért néha rá írhatnál, megkérdezhetnéd tőle hogy van, mi ujság, hogy telik a napja... :)

2016. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!