Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kene csinalnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kene csinalnom? Vagy ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy mostanaba azthiszem tobbet erzek az egyik baratnom irant. 17eves vagyok (lany) es azthiszem tetszik az egyik osztalytarsam. Eddig sose ereztem igy, mindig vele akarok lenni, vele beszelni, ha nincs velem hianyzik, ha ra nezek mosolygok es nem tudom nem nezni ot, folyton rola akarok beszelni, megolelni es hozza bujni. Korabban kavartam fiukkal de ilyet meg sose ereztem, kapcsolatom meg nem volt. Es neha ezt elszeretnem mondani neki de eselytelen hogy o is ugyanezt erzi, mint en. Mitevo legyek?..

2016. dec. 20. 16:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért esélytelen? Max elhívhatod valahova, beszélj vele többet. Jobbik esetben észreveszi, hogy tetszik neked, rosszabbikban el kell mondd neki.
2016. dec. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!